Alena V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Byli jsme ubytovaní v hlavní budově v apartmanu 1+1 s malou kuchyňkou, oba pokoje měly 2 postele (žádný rozkladací gauč) a dostatek prostoru, balkon s výhledem na bazén a částečně i na moře. Úklid každý den. Hned u hotelu je autobusová zastávka, doprava do centra města je jednoduchá.
Snídaně byly dobré, večeře mohl být větší výber a celkově kvalita některých jídel nebyla dobrá, ale dalo se něco vybrat.
Pláž je 3 min chůze od hotelu, rozlehlá písčitá městská pláž, v moři občas větší vlny, vstup pozvolný.
Byli jsme ubytovaní v hlavní budově v apartmanu 1+1 s malou kuchyňkou, oba pokoje měly 2 postele (žádný rozkladací gauč) a dostatek prostoru, balkon s výhledem na bazén a částečně i na moře. Úklid každý den. Hned u hotelu je autobusová zastávka, doprava do centra města je jednoduchá.
Snídaně byly dobré, večeře mohl být větší výber a celkově kvalita některých jídel nebyla dobrá, ale dalo se něco vybrat.
Pláž je 3 min chůze od hotelu, rozlehlá písčitá městská pláž, v moři občas větší vlny, vstup pozvolný.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

















