Počínaje počasím které bylo krásné,tak i prostředí umístění hotelu s bazéném.Blízko moře s udržovanou pláží,i když dost plnou turistů. Celkový dojem moc pěkný a zůstanou v nás pěkné vzpomínky.
PlážDostupnost na pláž dobrá,sice přes silnici,která je dost frekventovaná.Pláž s jemným pískem byla čistá každé ráno.Vstup do moře pozvolné,vhodné i pro děti.Voda byla čistá,než vítr a vlny donesly vodní trávu a trochu smetí.
StravaStravovali jsme se jen v hotelu a jídlo bylo dobré.Na nic jsme si nemohli stěžovat.
UbytovaniePokoj v hotelu byl standard.Bylo tam vše,co turista potřebuje na sprchování a vyspání.
SlužbyPříjezd do hotelu v nočních hodinách nám zpříjemnil milý recepční,který i s překladačem v p.c.nám vše vysvětlil.
Obsluha v jídelně i ve venkovním baru byla milá usměvavá a vstřícná. Na pokojích každý den uklizeno,čisté ručníky,nebylo co vytknout.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate