Jana L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel s převážně německými mladými velmi hlučnými klienty, celé noci řvali po celém hotelu. Je to spíš problém hotelu, protože jeho personál byl super, jídlo na vysoké úrovni, čistota i vybavenost odpovídající. Chybí wifi zdarma, na týden zaplatíte 20 Eur.
Hotel s převážně německými mladými velmi hlučnými klienty, celé noci řvali po celém hotelu. Je to spíš problém hotelu, protože jeho personál byl super, jídlo na vysoké úrovni, čistota i vybavenost odpovídající. Chybí wifi zdarma, na týden zaplatíte 20 Eur.
Pláž dostupná do 10 min chůze příjemně mezi domy, obchůdky. 2 minuty autobusová zastávka do města, obchůdek s jídlem a pitím, suvenýry. Písčitá pohodová pláž, plně vybavená.
StravaJídlo bylo vynikající, bohaté snídaně i večeře formou bufetu. Jen si připlatíte k večeři pití, jinak vše v ceně polopenze. Mají i tématické večeře, vybere si každý na dietě i gurmán.
UbytovaniePokoje čisté, útulné, klimatizované s televizí, úklid denně, ručníky měnili obden. Příplatek za sejf a wifi 20 Eur na týden.
SlužbyWifi 20 Eur na týden, zapůjčení ovladače na klimatizaci a televizi záloha 20 Eur, pak vrátí. Sejf také zpoplatněn. K dispozici bazén zdarma s lehátky a u něj bar, příjemný personál, mluví i anglicky, lépe německy. Váha na převážení zavazadel za 1Euro. Možná úschova zavazadla poslední den bezplatně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







