Máme s přítelem již něco nacestováno a většinou recenzujeme kladně, ale tentokrát nelze. Na dovolené si chci odpočinout, vyspat se a nic neřešit, ovšem:
Již první den přijely na hotel cca 3 (ne-li více) plné autobusy středoškoláků, kteří každý den do půlnoci u bazénu a na balkonech pili, řvali, pouštěli si hlasitě hudbu, poté šli pokračovat do města a vraceli se po skupinkách nad ránem. Zjistili jsme, že se jedná o jakýsi středoškolský tábor. Než tedy do hotelu pojedete, možná si ověřte, zda tam nebude další turnus.
Déle v jídelně nebylo možné si skoro sednout. U stolu jsme si nemohli ani povídat, protože jsme se neslyšeli. O jídlo téměř boj. Bazén úplně plný.
Nás, řekla bych tak 15 - 20 ostatních hostů pravděpodobně bylo jen do počtu a nerozumím tomu, proč prostě hotel termíny nevyblokoval či nás předem alespoň neupozornil a myslím, si že nebýt toho tábora, bylo by to celé o něčem jiném. Je to škoda neb jinak je Mallorca moc pěkný ostrov, kam bychom se vrátili, jen do jiného hotelu!
U hotelu přesto kladně chválím úklid, většinu personálu. Dále uskladnění zavazadel a možnost využít služby celý den, i když letíte až večer domu.
PlážPláž moc pěkná cca 10min pěšky. Čistá, písčitá. Dále výhodná poloha hotelu, neb je u města , kde je spousta obchodů, restaurací a auto půjčoven.
StravaBohužel docela hodně smaženého, opět asi kvůli mladým. Ale dalo se vybrat. Ovoce, zelenina, zmrzlina, ryby ok.
Jednou místo snídaně v 9 hodin oběd tj. pizza apod. Prý měli děcka výlet, tak aby se najedli :(
Ale bohužel musím vytknout spíše chování zaměstnanců v jídelně např. Když jsme nechtěli k snídani smažené churros či sladké pečivo, dávali jsme si tedy klasiku - vajíčka. Stalo se nám, že 1,5 hod před koncem snídaně, nám řekli, že nebudou. Poslední den jsme viděli, jak pán začal dělat vajíčka a stáli jsme tedy asi 4 ve frontě na ta volská oka. Pán udělal asi 20 vajec a s pískáním s takovým zadostiučiněním vajíčka odnesl pryč. Nic neřekl, nechal nás tam prostě čekat. Vajíčka zmizela kdesi v kuchyni...
Další příhoda: Měli jsme all inclusive a skoro na hotelu neobědvali, neb jsme cestovali. I tak jsme měli právo myslím si, na svačinu místo oběda. Pán před jídelnou dělal hamburgery. Ochotně nám burgery udělal. Když jsme s nimi odcházeli, viděli jsme jak tam na něj vlítnul " hlídač" a dost nehezky na nás koukal. Od té doby jsme měli pocit, že má s námi problém. Ale když tam přišla hromada teenagerů, tak bez problému...Nevím, nerada bych byla vztahovačná, ale příjemné to nebylo...
UbytovaniePokoj byl velmi skromný, dvě postele daleko od sebe (viz.foto). Pro pár tedy "vhodné". Povlečení zvláštní šustivé, budilo, když jste se převalili, dále stolek a židle. Základ, ale za ty peníze bych čekala více. Ale chválím úklid. Každý den čisté ručníky, ustláno apod.!
Asi tři dny po sobě netekla voda. Pravděpodobně kvůli velkému počtu lidí? Asi k nám do třetího patra nedotekla. Na recepci nám řekli, ať zapneme kohoutek a 5 min počkáme, což fungovalo jednou, ale druhý den např. netekla ani po půl hodině! Dále nám nefungoval kartový spínač. Na recepci nám dali jen novou kartičku a nazdar. Kartičkou to ovšem nebylo! Přítel tedy rozebral zařízení a spravil to sám!
SlužbyNevyužili jsme nic. Radši jsme odjeli z toho hluku na den pryč.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate