Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
S dovolenkou sme boli spokojní! Ostrov rozmanitý,skvelé možnosti na turistiku,aj na oddych na pláži.Pekná promenáda s peknými reštauráciami.
S dovolenkou sme boli spokojní! Ostrov rozmanitý,skvelé možnosti na turistiku,aj na oddych na pláži.Pekná promenáda s peknými reštauráciami.
Dali sa navštíviť rôzne pláže,boli neďaleko od seba. Pláže sú aj kamienkové,aj piesočnaté,väčšie aj menšie. Turistov bolo ešte aj v októbri dosť.
StravaStrava bola rozmanitá,každý deň sa dalo vybrať z inej ponuky švédskych stolov.
UbytovanieUbytovanie pekné,čisté,vždy voňavé.Chodby,reštaurácia v poriadku.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







