Barbora K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkem spokojenost.
Celkem spokojenost.
Dostupnost na plaz super, na plazi i kolem hodne bavicich se mladych lidi - my s tim byli ok. Lehatka k dispozici i se zamykatelnymi skrinkami - to jsme ocenili. Set 2 lehatka a slunecnik za 18€. Snorchlovani bylo lepsi spis z utesu opodal, na plazi jen pisek a pozvolny vstup do more.
StravaMeli jsme jen snidani. Vyber celkem dobry, chybela snad jen zelenina.
UbytovanieV hotelu neni wifi zdarma. Pobytova taxa se take doplaci na miste. Na pokoji chybel ovladac ke klimatizaci, predpokladam, ze byl take za priplatek (nebo zalohu). TV jsme nepotrebovali, ale ovladac byl k dispozici jedine na zalohu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (8)




