Jan H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Celkově tento zájezd mohu klidně doporučit. Vše bylo napsáno v pokynech, takže jsme delegáta ani nepotřebovali. Na Mallorce je všude krásně. Doporučuji pujčit si auto a navštívit více míst.
Celkově tento zájezd mohu klidně doporučit. Vše bylo napsáno v pokynech, takže jsme delegáta ani nepotřebovali. Na Mallorce je všude krásně. Doporučuji pujčit si auto a navštívit více míst.
Pláž Cala Agulla asi 15 minut chůze. Krásná stojí za to, šli jsme i 2x za den. Průzračná voda. Super.
StravaJídlo nám chutnalo, každý den je něco jiného.
UbytovanieUbytování a hotel odpovídá ceně. Nám vyhovovalo a plně stačilo. Jídlo super, každý den na večeři něco trochu jiného. Hlučnější sousedi na balkoně, ale to neovlivníte. Hotel je u přístavu, k pláži Cala Agulla asi 15 minut po hlavní ulici lemované restauracemi a obchody, ale stojí to za to.
Služby2 bazény, bar. Polopenze, vše ok.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)















