Elena Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2024
S hotelom Amic Horizonte som bola spokojná. Izba bola dostatočne veľká, príjemne ma prekvapila aj veľkosť kúpeľne. Z izby som mala prístup na terasu, na ktorej boli lehátka a výhľad priamo na prístav. Raňajky boli výborné a rozmanité.
S hotelom Amic Horizonte som bola spokojná. Izba bola dostatočne veľká, príjemne ma prekvapila aj veľkosť kúpeľne. Z izby som mala prístup na terasu, na ktorej boli lehátka a výhľad priamo na prístav. Raňajky boli výborné a rozmanité.
Hotel sa nachádza na kopci, takže na pláž je to pomerne ďaleko.
StravaRaňajky boli výborné. Na výber rôzne druhy pečiva, zelenina, ovocie, sladké dobroty, raňajkové cereálie a jogurty, rôzne druhy vajíčok. Káva a nápoje z automatu.
UbytovanieIzba bola dostatočne veľká s terasou s lehátkami. Vybavenie hotela je staršie, ale zachovalé.
SlužbySlužby boli v poriadku. Dávajte si ale pozor na príplatky, pokiaľ vám taxi zavolá hotel, mňa dosť prekvapili.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







