Lenka C.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Pekny hotel, skvele sluzby. Mohu jen doporucit.
Po vic nez 10 letech cestovani na vlastni pest jsem se rozhodla letet s cestovkou, cekalo me velke zklamani. Ocekavala jsem delagata, ktery se o vas postara na miste. Nikdo takovy tam nebyl, vse jsem si opet musela zaridit sama, jak check in online, transport na a z hotelu online ( to nas jeste nemeli ani v seznamu.) Takze nevidim jediny duvod, jet v dnesni dobe s cestovkou...
Pekny hotel, skvele sluzby. Mohu jen doporucit.
Po vic nez 10 letech cestovani na vlastni pest jsem se rozhodla letet s cestovkou, cekalo me velke zklamani. Ocekavala jsem delagata, ktery se o vas postara na miste. Nikdo takovy tam nebyl, vse jsem si opet musela zaridit sama, jak check in online, transport na a z hotelu online ( to nas jeste nemeli ani v seznamu.) Takze nevidim jediny duvod, jet v dnesni dobe s cestovkou...
Pekna zatoka.
StravaSuper
UbytovanieSkvele
SlužbySkvele
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







