Judit Zakar
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jsem spokojený, pláž je 5 minut chůze, ubytování opravdu vyhovující. Jedině zpoždění charterových letů a jejich pozdní odlet bylo náročné.
Jsem spokojený, pláž je 5 minut chůze, ubytování opravdu vyhovující. Jedině zpoždění charterových letů a jejich pozdní odlet bylo náročné.
Krásné jako z pohádky.
StravaKontinentální snídaně byla po celý týden opravdu nudná, ale večeře to bohatě vynahradila.
UbytovanieNavzdory třem hvězdičkám podala výkon výrazně nadprůměrný.
SlužbyPersonál hotelu byl velmi milý a ochotný. Rádi bychom tam šli znovu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







