Miloslav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na dovolenou pro seniory jsme jeli po prvé, vše bylo dobře organizované, takže jsme se bez problému dostali až na hotel. Naši delegáti byli velice příjemní a stále kdykoliv nablízku. Dovolená se nám líbila a příští rok bychom opět chtěli dovolenou 55+.Také chceme poděkovat paní z CK která nám zájezd objednávala, její báječný přístup a jednání.
Na dovolenou pro seniory jsme jeli po prvé, vše bylo dobře organizované, takže jsme se bez problému dostali až na hotel. Naši delegáti byli velice příjemní a stále kdykoliv nablízku. Dovolená se nám líbila a příští rok bychom opět chtěli dovolenou 55+.Také chceme poděkovat paní z CK která nám zájezd objednávala, její báječný přístup a jednání.
Hotel je přímo na pláži a to je něco ideálního a také bazén s lehátky. Na pláž je možno si vzít vlastní deštník i židličku, pláž se uklízí. Moře je čisté, mělké a vidíte na dno.
StravaMěli jsme zakoupenou plnou penzi, jídla bylo dostatek, bylo z čeho vybírat. Nelíbilo se nám večeřet až kolem jednadvacáté hodiny, ale bylo nám řečeno že je to španělský zvyk.
UbytovanieMěli jsme báječný pokoj v 9.poschdí s výhledem na Mar Menor, denně uklízený,čistý, s klimatizací a balkonem.
SlužbyNa tak obrovský a krásný hotel nestačily výtahy a to byl velký problém dostat se nahoru nebo dolů. Jinak služby vzorné a příjemné i v recepci
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)









