Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Puchet

Hodnotenie: 2/5

Španielsko, Ibiza, Sant Antoni de Portmany

od 576 za os.

Vyberte termín

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 10 753

Poloha

Moderný hotel (len pre dospelých ) je situovaný v pokojnejšej časti veľmi živého letoviska San Antonio , len 10 minút chôdze od známej piesčitej pláži Es Pouet . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre letoviska , ktoré je pohodlne dostupné miestnou dopravou ( bary , reštaurácie , diskotéky , pizzerie, kaviarne , nočné kluby , vodné športy na pláži , požičovne automobilov a motocyklov , turistické atrakcie , masážne salóny ) . Milovníci nočných radovánok ocenia disco autobus so zastávkami v najznámejších kluboch na Ibize ( po polnoci intervaly každú hodinu ) . Transfer z medzinárodného letiska Ibiza trvá 30 minút .

Vybavenie

Obľúbený hotelový rezort disponuje 212 izbami rozmiestnenými v troch elegantných budovách , obklopených pestovanou záhradou . Klientom je k dispozícii vzdušná vstupná hala s recepciou , trezory, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, kaviareň, internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie ( v spoločných priestoroch zadarmo ) , spoločenská miestnosť so satelitnou TV , úschovňa batožiny , požičovňa automobilov , fitnes centrum , veľký vonkajší bazén , snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta, fén ) , telefónom , klimatizáciou , stropným ventilátorom, satelitný TV, minibarom ( konzumácia za poplatok ) a balkónom alebo terasou . WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok . Všetky izby sú nefajčiarske . Hotel akceptuje iba klientov starších ako 18 rokov .

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu . Hostia si môžu objednať večere podávané formou bufetu ( vrátane nápojov ) . Hotel je vyhlásený svojou chutnou kuchyňou .

Služby

Komfortný prázdninový rezort si získava svojich hostí dobrou úrovňou poskytovaných služieb , pohodlným ubytovaním aj chutnou kuchyňou . Organizuje pravidelné tematické večere s ukážkami prípravy tradičných pokrmov . Umožňuje športové aktivity ako napr . Plávanie, cvičenie vo fitness centre, biliard, šípky , stolný tenis a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži ( za poplatok ) . Neďaleke pulzujúce centrum letoviska San Antonio ponúka množstvo zábavy i relaxácie až do skorých ranných hodín .

Služby za poplatek

Internet , trezory, biliard, fitnes centrum , vodné športy na pláži , lehátka a slnečníky na pláži .

Pláž

Známa dlhá piesková pláž Es Pouet s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok ) sa nachádza 10 minút chôdze od rezortu ( 800 m, prístup cez miestnu komunikáciu ) . Klientom sú k dispozícii služby plážových barov a lehátka so slnečníkmi ( za poplatok ) .

Zvláštnosti

Hotel akceptuje iba klientov starších ako 18 rokov .

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 800 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 16 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Minibar Minibar áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Fitness Fitness áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať