Lada R.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2025
Strávili jsme už třetí Vánoce v řadě v Andalusii, tato destinace nás opravdu nadchla. Sice v tomto období je koupání jen pro velké otužilce, ale je tu nekonečné množství možností k výletům, procházkám, návštěvám muzeí, trhů, posezení v kavárnách. Tento kout už je pro nás sázkou na jistotu. Krásné počasí, bezvadně fungující hromadná doprava, čistota, příznivé ceny, jižanská energie. V minulých letech jsme byli ve Fuengirole, tato část Costa del Sol je více turistická, Nerja je klidnější autentická Andalusie.
Strávili jsme už třetí Vánoce v řadě v Andalusii, tato destinace nás opravdu nadchla. Sice v tomto období je koupání jen pro velké otužilce, ale je tu nekonečné množství možností k výletům, procházkám, návštěvám muzeí, trhů, posezení v kavárnách. Tento kout už je pro nás sázkou na jistotu. Krásné počasí, bezvadně fungující hromadná doprava, čistota, příznivé ceny, jižanská energie. V minulých letech jsme byli ve Fuengirole, tato část Costa del Sol je více turistická, Nerja je klidnější autentická Andalusie.
Pláž jsme vzhledem k ročnímu období nevyužili, ani jsme nenavštívili tu, která je nejblíž hotelu. Ostatní pláže, které jsme viděli, byly menší, s tmavším pískem, nejsou tu nekonečné pláže jako například v letoviscích na západ od Malagy.
StravaStrava formou polopenze nám absolutně vyhovuje, celý den býváme mimo hotel. Se snídaněmi i večeřemi (k nim jsme si nápoje kupovali) jsme byli spokojení, nebyly to žádné obří rauty, ale i tak jídlo bohatě stačilo a vždy jsme se najedli. Snídaně klasika - káva a džusy z automatu, vejce na tři způsoby, různé druhy uzeniny a sýrů, churros, jogurty, müsli, džemy, možná by mohlo být více druhů zeleniny, denně byla jen rajčata. Pečivo (i sladké - vesměs listové) dopékané na místě.
K večeři polévka (obvykle nějaká krémová), malé předkrmy, vždy ryby (i čerstvě grilované) nebo mořské plody, vepřové a kuřecí maso na různé způsoby, hranolky, rýže, luštěniny, několik druhů salátů zeleninových i majonézových, dostatek zeleniny. Dezerty skromnější - želé, pěny, buchta na plech, jen na Boží hod byly dva druhy dortů. Z ovoce ananas, dva druhy melounů, dále - a to i u snídaně - jablka, hrušky, banány, nakrájené pomeranče a grepy.
Hotel je menší, žádný velký luxus, ale byli jsme celkově spokojení. Je více vzdálen od pláže, což v tomto období nevadí, v příznivé vzdálenosti je centrum města a autobusový terminál, hned vedle hotelu dva supermarkety. V hotelu i okolí čisto, milý a nápomocný personál. Atmosféra působí lázeňským dojmem, většina hostů v tomto období byly starší manželské páry. Pokoj vyhovující, celkem prostorná koupelna i balkon, jen by mohlo být více úložných prostor typu zásuvka. Problém jsme měli trochu s hlučností - z vedlejších pokojů byl dost zřetelně slyšet hovor nebo TV.
SlužbyZe služeb hotelu jsme využili vnitřní bazén a vířivku, zdarma byla jedna hodina denně. Skoro každý večer hrála živá hudba k poslechu i tanci, animace se nekonaly, my je ale nevyhledáváme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







