Michaela M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Velká spokojenost, pláž hned u hotelu, hotel měl klimatizaci, lednici i velký pokoj a skvělou sprchu s teplou vodou (žádný problém jako v Řecku), navíc je hned v centru, takže hned v ulici jsou restaurace, Carrefour, obchody. Není tam ale příliš hlučno.
Velká spokojenost, pláž hned u hotelu, hotel měl klimatizaci, lednici i velký pokoj a skvělou sprchu s teplou vodou (žádný problém jako v Řecku), navíc je hned v centru, takže hned v ulici jsou restaurace, Carrefour, obchody. Není tam ale příliš hlučno.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







