Anna F.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2025
Upravené v súlade s Pravidlá
Nejvíce nám zkazilo dovolenou že nám ji CK posunula téměř o celý den, vybrali jsme si tento pobyt hlavně z důvodu ranního odletu a příletu. Vraceli jsme se domů ve 2 ráno, zpoždění letu už se stává samozřejmostí. Navíc nás v poledne vyhodí z pokoje, do 17hod se čeká na transfer u recepce, pak 4hod na letišti, fakt zážitek.
Nejvíce nám zkazilo dovolenou že nám ji CK posunula téměř o celý den, vybrali jsme si tento pobyt hlavně z důvodu ranního odletu a příletu. Vraceli jsme se domů ve 2 ráno, zpoždění letu už se stává samozřejmostí. Navíc nás v poledne vyhodí z pokoje, do 17hod se čeká na transfer u recepce, pak 4hod na letišti, fakt zážitek.
Pláž pěkná, čistá, ale nebylo počasí, využili jsme jeden den
StravaJezdíme do Španělska každý rok, ale tento hotel byl na výběr nejslabší. Zejména když odjela většina hostů 1.1., tak se výběr jídel ještě omezil. Manžel měl střevní potíže poslední 2 dny pobytu zřejmě z nedopečeneho masa nebo mořských plodů, což nám pokazilo 2 dny dovolené.
UbytovaniePokoje čistý, pravidelný úklid. Jen bych vytkla, že vždy dostaneme balkon na východ a odpoledni sluníčko vůbec nevyužijeme. Protože je tam stín a zima. To jsme měli od CK...... i loni.
SlužbyBazén studený, nedal se využít.
Úklid v pořádku, doplnění kávy a čaje na pokoji.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







