Martina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2025
Vše na jedničku!
Vše na jedničku!
Nevyužili jsme, šlo o poznávací zájezd.
StravaSnídaně bohaté….sladké, slané, ovoce, zelenina, nápoje. Super výběr, vše čerstvé.
UbytovanieKrásný nový hotel, denně uklizený, čistý, koupelna vybavená ručníky, fénem, toaletními potřebami. Matrace pohodlná, výhled z okna na východ slunce. K dispozici i rychlovarná konvice.
SlužbyPříjemný a ochotný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







