Marcin Sawiński
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Jsem s dovolenou velmi spokojený a obzvlášť oceňuji logistiku. Informace, které jsem dostal, byly naprosto dostačující a nemusel jsem kontaktovat personál. Všechno bylo krásně popsáno.
Jsem s dovolenou velmi spokojený a obzvlášť oceňuji logistiku. Informace, které jsem dostal, byly naprosto dostačující a nemusel jsem kontaktovat personál. Všechno bylo krásně popsáno.
Velmi čisté, voda je čistší než v Baltském moři, pláž je dostatečně velká, aby se na ni vešli všichni
StravaJedl jsem před hotelem, ale místní jídlo bylo úžasné.
UbytovaniePohodlné postele a klimatizace v pokoji zajistily příjemný pobyt
SlužbyVšechno je na vysoké úrovni, žádné stížnosti na služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







