Andrea F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Dovolená v první polovině června byla fajn, sezona ještě nezačala. Nicméně některé služby jsou omezeny. Vláček který měl jezdit aspoň od 10-14.h a následně od 16.-18.h do vedlejšího městečka vůbec nepřijel a to měl psáno že jezdí co 3/4 h a nikde se nedohledáte. Zmatek kolem placení busu do Marinelandu kdy mě ač bylo avizováno i delegátkou že je v ceně vstupenky mě nějaká osoba co prodávala lístky opodál a měla své klienty, od budu odstrkovala že si mám jet úplně jiným placeným. Řidič mě nakonec vzal, jelikož jsem se odvolávala že můj delegát mě ujišťoval že je bus v ceně. Následně v marineladu si pár svol vyměnil u pokladen ale podle rétoriky netuším v jakém duchu. Mne i děti naopak zaměstnanci parku přivítali velmi vřele. My měli vstupenky zakoupené online. Rodič si nejspíš sám musel ujasnit jak má fungovat a jaké jsou podmínky. Podle mne stačilo ukázat online objednávku na vstup. Dětem se tam velmi líbilo, doporučuji koupit vstup na dva dny. Jelikož nebyli jinak úplně v Santa Susane co dělat. Jinak čistota, ochota, slunce, moře z 7 dnů jsme se 3 nekoupaly- byly velké vlny a krátké ochlazení. Bazén vyhřívaný není, ale byl ok. Spíše jsme upřednostnili moře.
Dovolená v první polovině června byla fajn, sezona ještě nezačala. Nicméně některé služby jsou omezeny. Vláček který měl jezdit aspoň od 10-14.h a následně od 16.-18.h do vedlejšího městečka vůbec nepřijel a to měl psáno že jezdí co 3/4 h a nikde se nedohledáte. Zmatek kolem placení busu do Marinelandu kdy mě ač bylo avizováno i delegátkou že je v ceně vstupenky mě nějaká osoba co prodávala lístky opodál a měla své klienty, od budu odstrkovala že si mám jet úplně jiným placeným. Řidič mě nakonec vzal, jelikož jsem se odvolávala že můj delegát mě ujišťoval že je bus v ceně. Následně v marineladu si pár svol vyměnil u pokladen ale podle rétoriky netuším v jakém duchu. Mne i děti naopak zaměstnanci parku přivítali velmi vřele. My měli vstupenky zakoupené online. Rodič si nejspíš sám musel ujasnit jak má fungovat a jaké jsou podmínky. Podle mne stačilo ukázat online objednávku na vstup. Dětem se tam velmi líbilo, doporučuji koupit vstup na dva dny. Jelikož nebyli jinak úplně v Santa Susane co dělat. Jinak čistota, ochota, slunce, moře z 7 dnů jsme se 3 nekoupaly- byly velké vlny a krátké ochlazení. Bazén vyhřívaný není, ale byl ok. Spíše jsme upřednostnili moře.
Super, hrubší písek který vám skvěle ošetří paty. Dětem jsem vzala boty do vody později už je nechtely. Ale rozžhavený písek boty snese než děti přes něj přenášet. Všude čisto. Občas proběhl prodejce triček či nabídka masáží. Ale neobtěžovali.
StravaNemam slov. Naprosto úžasné, rozmanité… ráj. Akorát u polopenze bylo pití pouze k snídani. To mne překvapilo.
UbytovanieÚžasné, čisté, celý hotel voněl a blýskal se čistotou.
SlužbyJe tam česká recepční, velmi milá paní která pomůže a poradí. Nicméně všichni ochotni. Ideálně konverzovat v Aj nebo španělsky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)





















