Hotel Quintasol

Hodnotenie: 1/5

Španielsko, Costa del Maresme, Malgrat de Mar

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Poloha

Príjemný hotel leží v katalánskom mestečku Malgrat de Mar, významné španielske mesto Barcelona je vzdialené 60 kilometrov. Centrum turistického mestečka sa nachádza asi desať minút chôdze od hotela.

Vybavenie

V areáli komfortne zariadeného hotela je recepcia, ktorá je 24 hodín denne k dispozícii hosťom, ďalej sa tu nachádza vonkajší bazén a možnosť grilovania. Hostia môžu navštíviť bar.

Ubytovanie

Ubytovanie je ponúkané v apartmánoch, ktoré sú pre dvoch dospelých. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie, dvojlôžková izba a obývacia jedáleň s televízorom a plne vybavený kuchynský kút. Súčasťou každého apartmánu je vlastné terasa s krásnym výhľadom na more.

Strava

V okolí hotela je široká ponuka reštaurácií, barov a kaviarní, kde môžu turisti ochutnať miestne špeciality.

Služby

V areáli hotela môžu klienti využívať bezdrôtové internetové pripojenie zdarma. Súčasťou hotela je aj parkovisko, ktoré je spoplatnené 5 EUR za deň. Na recepcii môžu klienti využiť trezor.

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Minibar, Bar Minibar áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Detský bazén Detský bazén áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Výborné (na základe 7 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 4,5 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

6. najlepšie hodnotený z 96 hotelov v Costa del Maresme

Jana Š.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...

Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž písečná, široká, dlouhá, čistá. Každou noc a ráno ji uklízeli.

Strava

Stravovali jsme se sami. V místě je spousta restaurací, kaváren, rychlého občerstvení, kde jsme se kdykoliv dobře najedli.

Ubytovanie

Ubytování bylo na velmi dobré úrovni. Apartmán byl velký, čistý, pěkný. Krásná a velká koupelna. Stálo by za to, dovybavit kuchyni miskami nebo hlubokými talířky na polévku.

Služby

Služby byly standartní. Vždy nám vyšli vstříc.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Lenka K.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.

Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla hned u apartmánu,krásná,čistá,široká,byli jsme moc moc spokojený,moře to samé,nádhera.

Strava

Dovolenou jsme měli bez objednané stravy,takže jsme si chodili naproti do supermarketu pro snidaně a nějakou tu sváču,většinou jsme jen přes den něco zakousli a každý večer jsme vyráželi se najíst ven do restaurace.V krámě jsme kupovali jogurty,bagety,ovoce,zeleninu a hlavně mají výborné klobásy,šunku,sýry,salámy,prostě všechno..Každý večer jsme chodili do stejné restaurace naproti apartmánu,jmenovala se Casa-Nova a tam teda vařili luxusně a byli vždycky milí a ochotní,takže co se týče jídla a stravování nemám jedinou výtku,všechno mají výborné.

Ubytovanie

Co se týče ubytováni v pokojích je sice starší nábytek,ale vše je čisté,udržované,jen v kuchyni jsme neměli žádný ostřejší nůž na krájení a utěrku,tak jsme si koupili ale to je tak jediné co bych vytkla.Lednice fungovala jak měla sprcha krásně prostorná.Na pokoji byl i trezor,což jsme ocenili,zaplatili jsme v recepci a paní nám dala klíč.

Služby

Služba v hotelu byla uspokojivá,každý den chodili uklízet,měnit ručníky apod.,pokud jste nechtěli svůj pokoj uklidit,nebyl problém že ho uklidí až na konci pobytu,personál opět velmi milý,ochotný,žádný problém,pořád se usmívají a celkově tam prostě ty lidi žijí bez stresu a v pohodě.Co se týče venkovních prostorů každý den zametali a uklízeli kolem bazénu a celkově prostory kolem apartmanu,prostě fakt čisto a je vidět že si dávají záležet aby se tam lidem líbilo.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Filtrovať recenzie

Anonym

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Lenka K.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.

Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla hned u apartmánu,krásná,čistá,široká,byli jsme moc moc spokojený,moře to samé,nádhera.

Strava

Dovolenou jsme měli bez objednané stravy,takže jsme si chodili naproti do supermarketu pro snidaně a nějakou tu sváču,většinou jsme jen přes den něco zakousli a každý večer jsme vyráželi se najíst ven do restaurace.V krámě jsme kupovali jogurty,bagety,ovoce,zeleninu a hlavně mají výborné klobásy,šunku,sýry,salámy,prostě všechno..Každý večer jsme chodili do stejné restaurace naproti apartmánu,jmenovala se Casa-Nova a tam teda vařili luxusně a byli vždycky milí a ochotní,takže co se týče jídla a stravování nemám jedinou výtku,všechno mají výborné.

Ubytovanie

Co se týče ubytováni v pokojích je sice starší nábytek,ale vše je čisté,udržované,jen v kuchyni jsme neměli žádný ostřejší nůž na krájení a utěrku,tak jsme si koupili ale to je tak jediné co bych vytkla.Lednice fungovala jak měla sprcha krásně prostorná.Na pokoji byl i trezor,což jsme ocenili,zaplatili jsme v recepci a paní nám dala klíč.

Služby

Služba v hotelu byla uspokojivá,každý den chodili uklízet,měnit ručníky apod.,pokud jste nechtěli svůj pokoj uklidit,nebyl problém že ho uklidí až na konci pobytu,personál opět velmi milý,ochotný,žádný problém,pořád se usmívají a celkově tam prostě ty lidi žijí bez stresu a v pohodě.Co se týče venkovních prostorů každý den zametali a uklízeli kolem bazénu a celkově prostory kolem apartmanu,prostě fakt čisto a je vidět že si dávají záležet aby se tam lidem líbilo.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Iveta P.

Hodnotenie 4,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Byli jsme nadmíru spokojení,velice se nám tam líbilo a určitě se tam ještě někdy vrátíme.

Byli jsme nadmíru spokojení,velice se nám tam líbilo a určitě se tam ještě někdy vrátíme.

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla super,vstup do voby záležel na vlnách,ale vždy dobrý,pláž čistá,denně upravovaná a voda také dobrá.

Strava

Strava po restauracích dobrá.

Ubytovanie

Ubytování super,jen bych něco doladila.

Služby

Služby suprový,velice milý a usměvavý personál.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Jana Š.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...

Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž písečná, široká, dlouhá, čistá. Každou noc a ráno ji uklízeli.

Strava

Stravovali jsme se sami. V místě je spousta restaurací, kaváren, rychlého občerstvení, kde jsme se kdykoliv dobře najedli.

Ubytovanie

Ubytování bylo na velmi dobré úrovni. Apartmán byl velký, čistý, pěkný. Krásná a velká koupelna. Stálo by za to, dovybavit kuchyni miskami nebo hlubokými talířky na polévku.

Služby

Služby byly standartní. Vždy nám vyšli vstříc.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Jiří B.

Hodnotenie 3,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Příjemná dovolená v jednoduše vybaveném apartmánu, ale s výbornou polohou přímo na pláži s výhledem na moře.

Příjemná dovolená v jednoduše vybaveném apartmánu, ale s výbornou polohou přímo na pláži s výhledem na moře.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Krásná široká písčitá pláž s prudším vstupem do vody.

Strava

Stravování jsme měli v hotelu Reymar Playa naproti přes silnici. Obědy a večeře byly pestré, každý den byly ryby, nebo mořské plody a dost zeleniny. Horší to bylo s výběrem zákusků. Snídaně byly každý den stejné a nic moc.

Ubytovanie

Jednoduše vybavené apartmány. Na postelích se moc dobře nespalo, chtělo by je to vyměnit. V kuchyni chybělo základní vybavení (nůž na chleba, prkénko, rychlovarná konvice, málo skleniček a hrnků apod.) Koupelna byla nová prostorná včetně bidetu, ale nebyl tam fén. Každý večer byla slyšet z protějšího hotelu cca do půlnoci hudba.

Služby

Wifi pouze v recepci.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...