Internacional Hodnotenie: 2/5
od 323 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 323 € za os.
od 427 € za os.
od 213 € za os.
od 240 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 7 hodnotení)
6. najlepšie hodnotený z 96 hotelov v Costa del Maresme
Jana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...
Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...
Pláž písečná, široká, dlouhá, čistá. Každou noc a ráno ji uklízeli.
StravaStravovali jsme se sami. V místě je spousta restaurací, kaváren, rychlého občerstvení, kde jsme se kdykoliv dobře najedli.
UbytovanieUbytování bylo na velmi dobré úrovni. Apartmán byl velký, čistý, pěkný. Krásná a velká koupelna. Stálo by za to, dovybavit kuchyni miskami nebo hlubokými talířky na polévku.
SlužbySlužby byly standartní. Vždy nám vyšli vstříc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Lenka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.
Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.
Pláž byla hned u apartmánu,krásná,čistá,široká,byli jsme moc moc spokojený,moře to samé,nádhera.
StravaDovolenou jsme měli bez objednané stravy,takže jsme si chodili naproti do supermarketu pro snidaně a nějakou tu sváču,většinou jsme jen přes den něco zakousli a každý večer jsme vyráželi se najíst ven do restaurace.V krámě jsme kupovali jogurty,bagety,ovoce,zeleninu a hlavně mají výborné klobásy,šunku,sýry,salámy,prostě všechno..Každý večer jsme chodili do stejné restaurace naproti apartmánu,jmenovala se Casa-Nova a tam teda vařili luxusně a byli vždycky milí a ochotní,takže co se týče jídla a stravování nemám jedinou výtku,všechno mají výborné.
UbytovanieCo se týče ubytováni v pokojích je sice starší nábytek,ale vše je čisté,udržované,jen v kuchyni jsme neměli žádný ostřejší nůž na krájení a utěrku,tak jsme si koupili ale to je tak jediné co bych vytkla.Lednice fungovala jak měla sprcha krásně prostorná.Na pokoji byl i trezor,což jsme ocenili,zaplatili jsme v recepci a paní nám dala klíč.
SlužbySlužba v hotelu byla uspokojivá,každý den chodili uklízet,měnit ručníky apod.,pokud jste nechtěli svůj pokoj uklidit,nebyl problém že ho uklidí až na konci pobytu,personál opět velmi milý,ochotný,žádný problém,pořád se usmívají a celkově tam prostě ty lidi žijí bez stresu a v pohodě.Co se týče venkovních prostorů každý den zametali a uklízeli kolem bazénu a celkově prostory kolem apartmanu,prostě fakt čisto a je vidět že si dávají záležet aby se tam lidem líbilo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lenka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.
Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.
Pláž byla hned u apartmánu,krásná,čistá,široká,byli jsme moc moc spokojený,moře to samé,nádhera.
StravaDovolenou jsme měli bez objednané stravy,takže jsme si chodili naproti do supermarketu pro snidaně a nějakou tu sváču,většinou jsme jen přes den něco zakousli a každý večer jsme vyráželi se najíst ven do restaurace.V krámě jsme kupovali jogurty,bagety,ovoce,zeleninu a hlavně mají výborné klobásy,šunku,sýry,salámy,prostě všechno..Každý večer jsme chodili do stejné restaurace naproti apartmánu,jmenovala se Casa-Nova a tam teda vařili luxusně a byli vždycky milí a ochotní,takže co se týče jídla a stravování nemám jedinou výtku,všechno mají výborné.
UbytovanieCo se týče ubytováni v pokojích je sice starší nábytek,ale vše je čisté,udržované,jen v kuchyni jsme neměli žádný ostřejší nůž na krájení a utěrku,tak jsme si koupili ale to je tak jediné co bych vytkla.Lednice fungovala jak měla sprcha krásně prostorná.Na pokoji byl i trezor,což jsme ocenili,zaplatili jsme v recepci a paní nám dala klíč.
SlužbySlužba v hotelu byla uspokojivá,každý den chodili uklízet,měnit ručníky apod.,pokud jste nechtěli svůj pokoj uklidit,nebyl problém že ho uklidí až na konci pobytu,personál opět velmi milý,ochotný,žádný problém,pořád se usmívají a celkově tam prostě ty lidi žijí bez stresu a v pohodě.Co se týče venkovních prostorů každý den zametali a uklízeli kolem bazénu a celkově prostory kolem apartmanu,prostě fakt čisto a je vidět že si dávají záležet aby se tam lidem líbilo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Iveta P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme nadmíru spokojení,velice se nám tam líbilo a určitě se tam ještě někdy vrátíme.
Byli jsme nadmíru spokojení,velice se nám tam líbilo a určitě se tam ještě někdy vrátíme.
Pláž byla super,vstup do voby záležel na vlnách,ale vždy dobrý,pláž čistá,denně upravovaná a voda také dobrá.
StravaStrava po restauracích dobrá.
UbytovanieUbytování super,jen bych něco doladila.
SlužbySlužby suprový,velice milý a usměvavý personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...
Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...
Pláž písečná, široká, dlouhá, čistá. Každou noc a ráno ji uklízeli.
StravaStravovali jsme se sami. V místě je spousta restaurací, kaváren, rychlého občerstvení, kde jsme se kdykoliv dobře najedli.
UbytovanieUbytování bylo na velmi dobré úrovni. Apartmán byl velký, čistý, pěkný. Krásná a velká koupelna. Stálo by za to, dovybavit kuchyni miskami nebo hlubokými talířky na polévku.
SlužbySlužby byly standartní. Vždy nám vyšli vstříc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Jiří B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemná dovolená v jednoduše vybaveném apartmánu, ale s výbornou polohou přímo na pláži s výhledem na moře.
Příjemná dovolená v jednoduše vybaveném apartmánu, ale s výbornou polohou přímo na pláži s výhledem na moře.
Krásná široká písčitá pláž s prudším vstupem do vody.
StravaStravování jsme měli v hotelu Reymar Playa naproti přes silnici. Obědy a večeře byly pestré, každý den byly ryby, nebo mořské plody a dost zeleniny. Horší to bylo s výběrem zákusků. Snídaně byly každý den stejné a nic moc.
UbytovanieJednoduše vybavené apartmány. Na postelích se moc dobře nespalo, chtělo by je to vyměnit. V kuchyni chybělo základní vybavení (nůž na chleba, prkénko, rychlovarná konvice, málo skleniček a hrnků apod.) Koupelna byla nová prostorná včetně bidetu, ale nebyl tam fén. Každý večer byla slyšet z protějšího hotelu cca do půlnoci hudba.
SlužbyWifi pouze v recepci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...