Wojciech B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Všechno je v pořádku, blízko Barcelony a stojí za návštěvu. Hotel je starý, ale jídlo je vynikající, se zmrzlinou a dalšími možnostmi pro každého. Obsluha je přátelská a Oskar, Polák, je úžasný. Za tu cenu ho doporučuji.
Všechno je v pořádku, blízko Barcelony a stojí za návštěvu. Hotel je starý, ale jídlo je vynikající, se zmrzlinou a dalšími možnostmi pro každého. Obsluha je přátelská a Oskar, Polák, je úžasný. Za tu cenu ho doporučuji.
Těsně, široký, ok
StravaVelmi dobré na 3 hvězdičky
UbytovanieČisté, v pořádku
SlužbyNepoužil jsem to, bazén byl v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

































