Hotel Aqua hotel Onabrava

Španielsko-Costa del Maresme-Santa Susana

Viac o ubytovaní

od 191 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 85 095

Poloha

Veľmi obľúbený, moderný hotelový rezort je situovaný v pokojnejšej okrajovej časti známeho letoviska Santa Susanna, len 100 m od dlhej piesčitej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút chôdze od ubytovania (reštaurácie, bary, diskotéky, obchody, tradičný trh, turistické atrakcie, požičovne automobilov a motocyklov, strediská vodných športov). Letoviskom prechádza obľúbený turistický vláčik, ktorým sa dá pohodlne dopraviť do okolitých letovísk či Barcelony. Medzinárodné letisko Barcelona je vzdialené 55 km.

Vybavenie

Komfortný hotelový rezort disponuje 350 izbami, rozmiestenými v niekoľkých moderných budovách, obklopených starostlivo udržiavanou zeleňou. Klientom je k dispozícii vzdušná vstupná hala s recepciou, trezory, turistickými informáciami a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, kaviareň, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, masážny salón, kozmetický salón, fitnes centrum, sauna, parný kúpeľ, štýlové SPA centrum, vnútorný vyhrievaný bazén, veľký vonkajší bazén s detskou časťou, snack bar pri bazéne, opaľovacie terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), športoviská, garážové státie (za poplatok) a parkovisko (za poplatok ).

Ubytovanie

Štýlovo zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom, trezorom (za poplatok) a balkónom. Luxusne vybavené izby typu superior sú k dispozícii na vyžiadanie. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere podávané formou bohatého bufetu (nápoje pri večere sú za poplatok). Hostia si môžu objednať obedy podávané formou bufetu. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov). Hotel organizuje pravidelné tematické večere.

Služby

Moderný hotelový rezort si získava svojich hostí vynikajúcou úrovňou poskytovaných služieb, komfortným relaxačným zázemím aj chutnou a pestrou kuchyňou. Organizuje pravidelné bohaté animačné a športové programy pre deti i dospelých a zábavné večerné show (show cooking, tanečné večery, tematické večere). Umožňuje športové aktivity ako napr. Plávanie, cvičenie vo fitness centre, stolný tenis, biliard, vodné gymnastiku, aerobic, jógu, tanec a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určené moderné SPA centrum s celým radom procedúr ako napr. Sauna, parný kúpeľ, vírivka, masáže, telové zábaly, telový peeling, balneoterapia, kozmetické ošetrenie, manikúra či pedikúra.

Služby za poplatek

Služby SPA centra, trezory, parkovisko, garážové státie, internet, superior izby, obedy, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Krásna, dlhá piesočnatá pláž (miestami s okruhliakmi) s veľmi pozvoľným vstupom do mora (vhodné pre deti i neplavcov) a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, atrakcie pre deti) sa nachádza 100 m od rezortu (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii služby plážových barov a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 1 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:20 h

Popis

Costa del Maresme znamená "Morské pobrežie" a je ním označovaná oblasť ležiaca asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Na rozdiel od Costa Brava sa táto časť pobrežia vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami. Jednotlivé letoviská sú prepojené vlakom, trať vedie priamo po pobreží a väčšinou oddeľuje hotely od pláže. Sú ideálnym pomocníkom pre tých, ktorí majú radi individuálne túlanie sa a poznávanie okolia. Tiež tu nájdete veľké množstvo kultúrnych a zábavných podnikov, aquaparkov a športových centier.
 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 1 m
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:20