Barbora D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Pobyt v tomto hotelu byl vynikající. Široký výběr jídla (snídaně i večeře formou švédských stolů), velmi milá obsluha hotelu, čisté zázemí. V ceně byl také střešní vyhřívaný bazén s výhledem, sauna a menší fitko. Jediné, co nám při tomto pobytu vadilo, byla zima. Jak v prostorách hotelu (chodby, restaurace), tak i na pokoji, kde jsme dokonce měli v březnu zapnuté topení.
Pobyt v tomto hotelu byl vynikající. Široký výběr jídla (snídaně i večeře formou švédských stolů), velmi milá obsluha hotelu, čisté zázemí. V ceně byl také střešní vyhřívaný bazén s výhledem, sauna a menší fitko. Jediné, co nám při tomto pobytu vadilo, byla zima. Jak v prostorách hotelu (chodby, restaurace), tak i na pokoji, kde jsme dokonce měli v březnu zapnuté topení.
Pláž asi 7 minut chůze, velká, čistá.
StravaVynikající a velký výběr jídla, jak u snídaně tak u večeře. Jediné negativní bylo to, že k večeři nebyly v ceně zahrnuty nápoje. Obsluha nás na to upozornila předem. Ceny nápojů trochu vyšší, ale s tím se dá ve Španělsku v takovém hotelu počítat. V restauraci byla poměrně zima.
UbytovaniePokoj menší, ale čistý, dostačující. Paní na úklid vždy krásně uklidila. Jen v něm byla hrozná zima.
SlužbyVynikající
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







