Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Servis ok. Jídlo chutné, ale bylo ho málo. Pokoje zastaralé, ale čisté.
Servis ok. Jídlo chutné, ale bylo ho málo. Pokoje zastaralé, ale čisté.
Čistá, krásná.
StravaDokoupili jsme si snídaně. Pokaždé, když jsme přišli do sálu se stoly, vypadalo to, jako by se sálem prohnal dav lidí. Na talířích byly třeba jen tři kolečka salámu, jídlo za celou dobu snídaně nedoplnili (možná až když jsme odešli). Strašně málo jídla na to, kolik za to chtěli. Jsme typ lidí, co si vezme to, co je k mání, takže jsme se najedli a to, co bylo, bylo chutné.
UbytovanieNeřekla bych, že si hotel zaslouží čtyři hvězdičky. Pokoje a jejich vybavení bylo hodně zastaralé. Celkově hotel působí jako z minulé doby. Zdokumentovány byly pouze hezké pokoje. Nicméně bylo čisto.
SlužbyHodně se nám líbila možnost podzemního parkování, i když opět zpoplatněno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







