Ivana Hrabalová
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt byl výborně naplánován. Časově vše proběhlo podle harmonogramu.
Dovolenou jsme si moc užili.
Pobyt byl výborně naplánován. Časově vše proběhlo podle harmonogramu.
Dovolenou jsme si moc užili.
Strava výborná a bohatá, pouze chyběla čerstvá zelenina.
UbytovanieS hotelem jsme byli spokojeni.
Pokoj byl čistý a prostorný. Malé mínus za proleženou matraci.
Bohužel krytý bazén byl v rekonstrukci, nemohli jsme využít.
Recepční byli velice příjemní a vstřícní. Ostatní služby hotelu jsme během našeho pobytu nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







