skvělá dovolená, velmi málo lidí v květnu; docela dlouhá cesta z letiště do hotelu (cca 2hodiny, ale rychle to uteklo)
Plážmoře bylo ještě velmi studené, pláž nijak nelákala k posezení, ale vede k ní z hotelu krásná procházka parkem - na výběr bylo ze dvou pláží. Bazény byly boží, hlavně ty venkovní vířivky. Chyběl jakýkoli dětský bazén. Využívali jsme především vnitřní bazén, bývali jsme tam většinou skoro sami.
StravaVýběr byl, ale z velké části šlo o mořské plody a ryby, které nejíme- klasické maso byly jen 2 druhy, obvykle na grilu - úplně vysušené. Malý výběr příloh. Snídaně bohaté. Svačiny malý výběr, to stejné dokola. K dispozici krytá jídelna i venkovní krytá terasa s hezkým výhledem. Jídelní servis výborný.
UbytovanieDostali jsme možnost za malý příplatek upgradovat pokoj na výhled na moře, totálně to stálo za to, wow!
Službyžádný ručníkový servis, to nás trochu zaskočilo; minibar na pokoji prázdný. úklid pokojů denně. velká a dobře vybavená koupelna. obří a pohodlná postel. na recepci byli velmi ochotní. program pro děti začínal až ve 21:30. hlídání dětí přes den jen 2h dopoledne a 2h odpoledne. V areálu hotelu je jeden obchod se suvenýry, jinak široko daleko nic - nejbližší restaurace asi 20 min chůze, tamtéž mini obchod s potravinami, žádné další suvenýry jsme nenašli - možná kvůli termínu dovolené v květnu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate