Hotel Barceló Punta Umbría Resort – Dunas/Enebrales

Španielsko-Andalúzia-Punta Umbría

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 108 063

Poloha

Barceló Punta Umbría Beach Resort sa nachádza 200 metrov od pláže Punta Umbria. Ponúka 2 veľké vonkajšie bazény, wellness centrum a niekoľko reštaurácií. Leží len kúsok od rybárskej dedinky Punta Umbría.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, výťahy, reštaurácia, lobby bar, minimarket, konferenčné centrum, služby hotelovej práčovne. Vonku bazén, snack bar pri bazéne, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky proti kauciu.

Ubytovanie

Punta Umbria Resort poskytuje Wi-Fi zdarma vo všetkých priestoroch a pohodlné, svetlé, štýlovo zariadené izby s klimatizáciou, satelitnou TV a minibarom. Väčšina ponúka výhľad na bazén alebo na prírodnú rezerváciu Los Enebrales.

Strava

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia programu all inclusive. Poznámka: z dôvodu veľkého množstva izieb v areáli chodí klienti do reštaurácií podľa vopred určených časových rozpisov - rozdeľuje recepcia v destinácii.

Služby

Wellness centrum zahŕňa termálny okruh, vrátane krytého bazénu s vodnými tryskami, vyhrievanými ležadlami a sprchou za poplatok. K dispozícii je tiež veľká posilňovňa. Za poplatok si môžete dopriať vodoliečebné procedúry a masáže. Súkromné ​​parkovisko je k dispozícii za poplatok.

Pláž

Krásna piesočnatá pláž je vzdialená iba 250 metrov. Cesta na ňu vedie cez nefrekventovaná pobrežnú komunikáciu a romantické drevené mostíky.

Informácie o hoteli

Destinácia

Doprava letecky

03:50 h

Popis

Je najväčší a zároveň najľudnatejší zo španielskych autonómnych celkov, ktorý leží na juhu Španielska. Rozťahuje sa od Stredozemného mora ž k Atlantickému oceánu. Hlavným mestom, a zároveň živou metropolou a strediskom priemyslu je Sevilla. Vďaka architektonickým skvostom a kúzelnému kraju s nádherným pobrežím, patrí Andalúzia medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie oblasti Španielska. Celé toto územie je nesmierne rozmanité, keďže sa delí na tri zemepisné celky. Na severe je to pohorie Morena, nížiny Guadalquiviru v strede a hory Béticas na juhu. Nájdeme tu drsnejšie atlantické pobrežie, rovnako aj miernu a teplú klímu Stredozemného mora. Andalúzia je známa pre svoju maurskú architektúru, ktorú môžeme vidieť ako na palácoch Alhambra v Granade, mešite v Córdobe alebo na Tore del Oro a Giralda v Seville. Ďalej nás okúzlia nádherné pláže, uvoľnená atmosféra a temperament miestnych obyvateľov či pohorie Sierra Nevada. 
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 03:50

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 37 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 22 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 36 °C v noci 21 °C

 • Piatok 34 °C v noci 21 °C

 • Sobota 36 °C v noci 19 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December