Klára D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Za mojí maličkost dovolená super. Akorát to parkování (spíš cena).
Za mojí maličkost dovolená super. Akorát to parkování (spíš cena).
Jídlo - SUPER
UbytovaniePrvní dojem paráda - čisté pokoje, koupelna a WC také. Je to hotel kde se střídá plno lidí a kdo chce vždy něco najde co není podle jeho "gusta".
SlužbyV okolí hotelu bylo čisto, úklid byl každý den.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)











