Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná lokalita-metro, nádraží, nákupní centrum blízko. Hotel je dobre vybaven, snídaně výborná, celodenně možnost využít restauraci.
Výborná lokalita-metro, nádraží, nákupní centrum blízko. Hotel je dobre vybaven, snídaně výborná, celodenně možnost využít restauraci.
Snídaně super až do 10.30hod, o víkendu do 11hod.
UbytovanieČistý pokoj dobře vybavený
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







