starší ale udržovaný horský hotel
Plážtakhle vysoko pláže nejsou :)
sjezdovky - na vše, co stojí za to objezdit je nástup do 15min cestou autem - taky dobrý
Stravapolopenze perfektní. snídaně v pořádku, jen každý den stejná. večeře každý den jiná, výborné
Ubytovaniepřehlédněte několik drobností se starším vybavením hotelu, nějaký ten šrám na kráse a budete spokojeni, zvlášť při příznivé ceně.
jinak klídek, čísto /denně úklid/. všechno fajn.
Službybazén, sauna, infrakabika - pecka
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate