Bad Neunbrunnen Hodnotenie: 3/5
od 133 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 133 € za os.
od 204 € za os.
od 386 € za os.
od 180 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 12 hodnotení)
Šárka C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.
Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Jaroslav Žídek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.
Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.
--
StravaSnídaně jednotvárné, večeře průměrné. Je vidět, že majitel šetří.
UbytovaniePrůměrné - klasické - čisté.
SlužbyV pořádku. Příjemná obsluha v jídelně. Bez námitek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jaroslav Žídek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.
Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.
--
StravaSnídaně jednotvárné, večeře průměrné. Je vidět, že majitel šetří.
UbytovaniePrůměrné - klasické - čisté.
SlužbyV pořádku. Příjemná obsluha v jídelně. Bez námitek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Šárka C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.
Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Petra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...