Hotel Venedigerblick

Hodnotenie: 3/5

Rakúsko, Salzbursko, Neukirchen am Großvenediger

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1.5 km
  • Vzdialenosť od zjazdovky Zjazdovka 250 m
  • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
  • Zastávka skibusu Zastávka skibusu áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 12 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Šárka C.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.

Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Jaroslav Žídek

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.

Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

--

Strava

Snídaně jednotvárné, večeře průměrné. Je vidět, že majitel šetří.

Ubytovanie

Průměrné - klasické - čisté.

Služby

V pořádku. Příjemná obsluha v jídelně. Bez námitek.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Jaroslav Žídek

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.

Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

--

Strava

Snídaně jednotvárné, večeře průměrné. Je vidět, že majitel šetří.

Ubytovanie

Průměrné - klasické - čisté.

Služby

V pořádku. Příjemná obsluha v jídelně. Bez námitek.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Šárka C.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.

Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Petra K.

Hodnotenie 2,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...