Bad Neunbrunnen Hodnotenie: 3/5
od 133 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 133 € za os.
od 204 € za os.
od 386 € za os.
od 180 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)
Klára Kubovčíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená jako taková se nám velmi líbila, jídlo bylo výborné, hotel byl pěkný, personál taky super, máme pouze výhrady k CK - slečna nám slíbila několikrát zaslat tipy na výlety v okolí, což nesplnila a ptali jsme se, zda je vedlejší budova zcela stejná jako hlavní a bylo nám řečeno, že ano, skutečnost však byla jiná, což nás mrzí, protože jsme počítali s tím, co jsme viděli na internetových stránkách CA, slečně jsme věřili, protože vedlejší budova nafocena nebyla a vzdálenost od hlavní budovy taktéž nebyla 200-300m, jak nám slečna říkala..
Dovolená jako taková se nám velmi líbila, jídlo bylo výborné, hotel byl pěkný, personál taky super, máme pouze výhrady k CK - slečna nám slíbila několikrát zaslat tipy na výlety v okolí, což nesplnila a ptali jsme se, zda je vedlejší budova zcela stejná jako hlavní a bylo nám řečeno, že ano, skutečnost však byla jiná, což nás mrzí, protože jsme počítali s tím, co jsme viděli na internetových stránkách CA, slečně jsme věřili, protože vedlejší budova nafocena nebyla a vzdálenost od hlavní budovy taktéž nebyla 200-300m, jak nám slečna říkala..
Jídlo bylo výborné, velký výběr, super personál.
UbytovaniePokoj byl čistý, z balkónu byl pěkný výhled, vedlejší budova však byla dál a mnohem starší jak zvenku, tak vybavením než jak bylo nafoceno od invia.
SlužbyPersonál byl velmi milý, vše se snažili zařídit a poradit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Luboš B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Opět jsme se přesvědčili, že kvalita služeb je hlavně o lidech. Maximální spokojenost.
Opět jsme se přesvědčili, že kvalita služeb je hlavně o lidech. Maximální spokojenost.
Alpské vrcholky
StravaStrava v hotelu na špičkové úrovni, večeře o 5 chodech, snídaně dle vlastního výběru, ale nebyl problém i teplá na vidličku, odpoledne káva se 3 druhy sladkého z domácí kuchyně.
UbytovanieUbytování na vysoké úrovni. A to tato nejstarší část hotelu je před rekonstrukcí..
Trochu byl problém s internetem na pokoji, ale na to jsme byli upozorněni, že probíhá jeho posilování.
Součástí pobytu byla i tzv. JOKER Card, tzn. např. lanovky zdarma, a na spoustu aktivit výrazné slevy. Naproti hotelu půjčovna kol a spousta různých atrakcí v okruhu cca 3-5 km od hotelu. Trasy pro cyklisty, ale i 2km sjezdy pro ty, co milují adrenalin. O pěších tůrách nemluvě.
Hotelové služby na jedničku, sauna, bazén, venkovní terasa s výhledem na hory. Personál maximálně vstřícný, a domluvíte se i česky, kdo nevládne němčinou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Luboš B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Opět jsme se přesvědčili, že kvalita služeb je hlavně o lidech. Maximální spokojenost.
Opět jsme se přesvědčili, že kvalita služeb je hlavně o lidech. Maximální spokojenost.
Alpské vrcholky
StravaStrava v hotelu na špičkové úrovni, večeře o 5 chodech, snídaně dle vlastního výběru, ale nebyl problém i teplá na vidličku, odpoledne káva se 3 druhy sladkého z domácí kuchyně.
UbytovanieUbytování na vysoké úrovni. A to tato nejstarší část hotelu je před rekonstrukcí..
Trochu byl problém s internetem na pokoji, ale na to jsme byli upozorněni, že probíhá jeho posilování.
Součástí pobytu byla i tzv. JOKER Card, tzn. např. lanovky zdarma, a na spoustu aktivit výrazné slevy. Naproti hotelu půjčovna kol a spousta různých atrakcí v okruhu cca 3-5 km od hotelu. Trasy pro cyklisty, ale i 2km sjezdy pro ty, co milují adrenalin. O pěších tůrách nemluvě.
Hotelové služby na jedničku, sauna, bazén, venkovní terasa s výhledem na hory. Personál maximálně vstřícný, a domluvíte se i česky, kdo nevládne němčinou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Hana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Objednala jsem pokoj pro 2 dospělé a 2 děti, podmínkou byla dostupnost dětské postýlky. Protože paní z CK NEBYLA schopná zajištění dětské postýlky potvrdit/zajistit/garantovat, volala jsem do hotelu osobně. Den před odjezdem na dovolenou jsem zjistila, že CK pro naši rodinu rezervovala pokoj nevhodný, dle vyjádření hotelu, pro rodinu s 2 dětmi. Na tuto skutečnost byla CK hotelem upozorněna. Na doporučení hotelu jsem se měla opět spojit s CK. CK mi nicméně opětovně potvrdila, že budeme bydlet v hlavní budově a pokoj je dostatečně veliký a vhodný pro rodinu s 2 dětmi. Pokud by se tak nestalo, měla jsme volat z místa pobytu do CK. Bylo mi garantováno, že CK zajistí adekvátní objednané ubytování a případný rozdíl v ceně doplatí. Bohužel, realita na místě pobytu odpovídala informacím z hotelu. Nabízený pokoj byl ve vedlejší budově vzdálené 850 m od hotelu, pokoj absolutně nevhodný pro rodinu s dětmi a dětská postýlka by se do pokoje nedala umístit. Přestože s námi nebylo odsouhlaseno, měl být hotel informován o tom, že jedno z dětí bude spát s námi v posteli, což pro nás není/nebylo akceptovatelné. Vzniklou situaci jsem řešila telefonicky s CK. Díky laksnímu přístupu a neochotě CK jsme po dlouhé cestě autem strávili přibližně další 2 hodiny s 20-měsíčním a 4-letým dítětem v recepci hotelu a čekali na řešení.
Výsledek: Díky vstřícnému majiteli hotelu jsme získali objednané ubytování (v hlavní budově, odpov. našim požadavkům vč. dětské postýlky). Až po převzetí pokoje jsem byli hotelem informováni, že CK odmítla převzít dodatečné náklady, přestože původně jejich převzetí potvrdila. Přestože jsem do CK volala a bylo mi přislíbeno, že budou dále řešit, až do konce našeho pobytu se s hotelem nikdo z CK nespojil.
Ze strany CK velice neseriózní jednání, z českých klientů dělá podřadnou skupinu hostů.
Objednala jsem pokoj pro 2 dospělé a 2 děti, podmínkou byla dostupnost dětské postýlky. Protože paní z CK NEBYLA schopná zajištění dětské postýlky potvrdit/zajistit/garantovat, volala jsem do hotelu osobně. Den před odjezdem na dovolenou jsem zjistila, že CK pro naši rodinu rezervovala pokoj nevhodný, dle vyjádření hotelu, pro rodinu s 2 dětmi. Na tuto skutečnost byla CK hotelem upozorněna. Na doporučení hotelu jsem se měla opět spojit s CK. CK mi nicméně opětovně potvrdila, že budeme bydlet v hlavní budově a pokoj je dostatečně veliký a vhodný pro rodinu s 2 dětmi. Pokud by se tak nestalo, měla jsme volat z místa pobytu do CK. Bylo mi garantováno, že CK zajistí adekvátní objednané ubytování a případný rozdíl v ceně doplatí. Bohužel, realita na místě pobytu odpovídala informacím z hotelu. Nabízený pokoj byl ve vedlejší budově vzdálené 850 m od hotelu, pokoj absolutně nevhodný pro rodinu s dětmi a dětská postýlka by se do pokoje nedala umístit. Přestože s námi nebylo odsouhlaseno, měl být hotel informován o tom, že jedno z dětí bude spát s námi v posteli, což pro nás není/nebylo akceptovatelné. Vzniklou situaci jsem řešila telefonicky s CK. Díky laksnímu přístupu a neochotě CK jsme po dlouhé cestě autem strávili přibližně další 2 hodiny s 20-měsíčním a 4-letým dítětem v recepci hotelu a čekali na řešení.
Výsledek: Díky vstřícnému majiteli hotelu jsme získali objednané ubytování (v hlavní budově, odpov. našim požadavkům vč. dětské postýlky). Až po převzetí pokoje jsem byli hotelem informováni, že CK odmítla převzít dodatečné náklady, přestože původně jejich převzetí potvrdila. Přestože jsem do CK volala a bylo mi přislíbeno, že budou dále řešit, až do konce našeho pobytu se s hotelem nikdo z CK nespojil.
Ze strany CK velice neseriózní jednání, z českých klientů dělá podřadnou skupinu hostů.
Venkovní bazén - vynikající
StravaVynikající
UbytovanieVynikající, nikoliv díky ubytování zajištěnému a garantovanému CK Invia
SlužbyVynikající
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Klára Kubovčíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená jako taková se nám velmi líbila, jídlo bylo výborné, hotel byl pěkný, personál taky super, máme pouze výhrady k CK - slečna nám slíbila několikrát zaslat tipy na výlety v okolí, což nesplnila a ptali jsme se, zda je vedlejší budova zcela stejná jako hlavní a bylo nám řečeno, že ano, skutečnost však byla jiná, což nás mrzí, protože jsme počítali s tím, co jsme viděli na internetových stránkách CA, slečně jsme věřili, protože vedlejší budova nafocena nebyla a vzdálenost od hlavní budovy taktéž nebyla 200-300m, jak nám slečna říkala..
Dovolená jako taková se nám velmi líbila, jídlo bylo výborné, hotel byl pěkný, personál taky super, máme pouze výhrady k CK - slečna nám slíbila několikrát zaslat tipy na výlety v okolí, což nesplnila a ptali jsme se, zda je vedlejší budova zcela stejná jako hlavní a bylo nám řečeno, že ano, skutečnost však byla jiná, což nás mrzí, protože jsme počítali s tím, co jsme viděli na internetových stránkách CA, slečně jsme věřili, protože vedlejší budova nafocena nebyla a vzdálenost od hlavní budovy taktéž nebyla 200-300m, jak nám slečna říkala..
Jídlo bylo výborné, velký výběr, super personál.
UbytovaniePokoj byl čistý, z balkónu byl pěkný výhled, vedlejší budova však byla dál a mnohem starší jak zvenku, tak vybavením než jak bylo nafoceno od invia.
SlužbyPersonál byl velmi milý, vše se snažili zařídit a poradit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...