Celkový dojem byl opravdu dobrý, v penzionu byli připravení na náš příjezd a i když jsme chvílemi bojovali s Rakouskou němčinou, tak vše dopadlo podle očekáváni. Areál Ski Amadé sotva 5 minut autem a kousek od penzionu i zastávka ski busu, takže spojení na 1*. Penzion je hned u silnice, což teda není pro každého ideální, protože jde slyšet průjezd každého auta (měli zvláštní okna, pořád šlo vše z ulice slyšet jakoby byla okna otevřená). Ale i tak výhled jsme měli úžasný, takže rozhodně budeme chtít jet znova.
StravaJídlo byla lepší než byla naše očekávání. Strava opravdu na jedničku. Vždy výběr ze dvou hlavních jídel, takže i nás nejmladší lyžař si vybral a jídlo chválil (a že je rýpal). Každý den jsme chodili z večeře příjemně unaveni po jídle. Snídaně byla bohatá, ocenili bychom možná přidat párky, nebo vajíčka na jiný způsob než vařené, ale to je jen malá poznámka, ničemu toto nevadilo. Jídlo na sjezdovkách bylo kvalitou srovnatelné s lepší restaurací. U nás by se mohli ještě učit o kvalitním jídle. I přes množství návštěvníků jsme nikdy nečekali příliš dlouho.
UbytovaniePokoje byly podle očekávání. Jen pokoj s přistýlkou byl o něco stísněnější, ale to vždy záleží na kapacitách zařízení. Dneska už se péřové lůžkoviny tak často nevidí, a pro alergiky je to problém (u nás jsem toto už dlouho v hotelech nebo penzionech nezaznamenala). Co by jsme s rodinnou ocenili tak určitě lepší polštáře. Bohužel na pokojích byli ty nejměkčí a nejnižší, co jsme kdy zažili. Ačkoliv hotel byl veden jako nekuřácký, tak v restauraci se kouřilo. Je to nemilé hlavně proto, že i když jdete na hodinu na večeři, tak jste celý načichlí kouřem. Ale dalo se to zvládnout. bylo vidět, že proběhla v zařízení rekonstrukce před nedávnem, ale ještě by to chtělo pár věcí předělat.
SlužbyDojem z hotelu byl příjemný. Z nábytku a výzdoby byl cítit duch rakouské kultury. V penzionu jsme nevyužili další služby kromě ubytování a restaurace, takže případný bowling, který měl být v penzionu nemůžeme hodnotit.
ŠportSki Amadé je vyhlášené kvalitou sjezdovek. Ani za ty 3 dny aktivního lyžování jsme nestihli projet celý areál, na to by nám nestačil ani týden. Srovnávat sjezdovky tam se sjezdovkami u nás, to ani nejde. Máme již zážitky z Italských Alp a Raskousko je v kvalitě sjezdovek a zážitků srovnatelné. Na lanovkách jsme nikdy dlouho nečekali, a že lidí okolo bylo opravdu hodně. Rozhodně to stálo za to.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate