Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Apartmány Palfenhof

Rakúsko-Salzbursko

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 68 142

Poloha

Dom s priateľskou , rodinnou atmosférou sa nachádza na pokojnom , panoramatickom mieste na okraji mestečka Bruck , na kopci vo výške 1.008 m ( odporúčame snehové reťaze ) , na slnečnej strane časti menom St. Georgen , cesta je dobre značená , Zell am See 10 km . Lyžiarsky areál Zell am See je vzdialený 10 km .

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí spoločenská miestnosť , parkovisko , lyžiareň, práčovňa , infračervená kabína , stolný futbal , biliard , internet zadarmo (kábel v apartmáne , vlastné PC ) .

Ubytovanie

K dispozícii sú 3 pekné , čisté , rustikálne zariadené apartmány pre 2-6 osôb s kúpeľňou a WC , fénom, vybavenou kuchyňou ( kávovar, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica , sendvičovač ) , SAT - TV, trezorom , rádio - budíkom, balkónom, prípojka na internet zdarma ( kábel, vlastné PC ) , na vyžiadanie DVD prehrávač .

Strava

Hostia sa stravujú individuálne. Raňajky je možná za príplatok .

Služby

Hostia majú v cene spotreby energií, posteľnú bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie . Zdarma vstup do infračervenej kabíny . Krátkodobé pobyty na vyžiadanie, 1 noc za príplatok.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od zjazdovky 10 km
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,7/5
Invia

Skvelé (57 hodnotení)

Ubytovanie 4,7/5

Strava 4,7/5

Okolie 4,7/5

Cena 4,6/5

Kvalita zjazdoviek 4,6/5

51. najlepšie hodnotený z 2536 hotelov v Salzbursko

Martina K. August 2017

Dátum pobytu: 22.7. - 29.7.2017

Hodnotenie 5,0/5
nádherné místo s úžasným výhledem.Velmi příjemná paní majitelka. Určitě se sem rádi budeme vracet.
Celkové hodnotenie

nádherné místo s úžasným výhledem.Velmi příjemná paní majitelka. Určitě se sem rádi budeme vracet.

Ubytovanie 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Zuzana S. August 2016

Dátum pobytu: 23.7. - 30.7.2016

Hodnotenie 5,0/5
Super ubytování, prostorný apartmán a ten parádní výhled :D Paní Petra - majitelka sympatická a ochotná s čímkoliv poradit. Ubytování doporučujeme, určitě...
Celkové hodnotenie

Super ubytování, prostorný apartmán a ten parádní výhled :D Paní Petra - majitelka sympatická a ochotná s čímkoliv poradit. Ubytování doporučujeme, určitě se rádi vrátíme. A ty panoramata z balkonu :D

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Strava
vlastní

Filtrovať recenzie

Michaela Horová Marec 2020

Dátum pobytu: 7.3. - 14.3.2020

Hodnotenie 4,4/5
Dovolená v Rakousku byla naše první a ovlivněná epidemií.Apartmán jsme krásně našli,pokyny byly dostačující,atmosféra v apartmánu domácí.
Celkové hodnotenie

Dovolená v Rakousku byla naše první a ovlivněná epidemií.Apartmán jsme krásně našli,pokyny byly dostačující,atmosféra v apartmánu domácí.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Cena 3,5/5

Kvalita zjazdoviek 3,5/5

Ubytovanie
Ubytování bylo super.

Strava
Vařili jámě si sami.

Zjazdovky
Sjezdovky praskaly ve švech,díky uzavření Itálie.Stav sjezdovek s rezervou.Dostupnost autem dobrá.

Lada Brzobohatá Január 2019

Dátum pobytu: 19.1. - 26.1.2019

Hodnotenie 4,4/5
O.K.
Celkové hodnotenie

O.K.

Ubytovanie 4,5/5

Cena 4,5/5

Kvalita zjazdoviek 4,0/5

Ubytovanie
Apartman vybaven skvele, prostorny, majitelka vstřícna a přátelska.jen bych doporucovala poznamku, ze ubytovani se nachází vysoko v kopci, coz bylo při snehove kalamitě dost náročne.

Strava
bez stravy

Zjazdovky
Super, dojezdova vzdalenost 6 km a 20km do dalsiho střediska

Martin H. Február 2018

Dátum pobytu: 17.2. - 24.2.2018

Hodnotenie 4,9/5
Prostě výborné.
Celkové hodnotenie

Prostě výborné.

Ubytovanie 4,8/5

Cena 5,0/5

Kvalita zjazdoviek 5,0/5

Ubytovanie
Pěkný čistý a prostorný pokoj s velkým balkónem a výhledem na hory

Strava
Stravování v oblasti je na velmi dobré úrovni.

Služby hotela
Skvělé, paní Petra je velmi milá a ochotná.

Zjazdovky
Tři výborná střediska v dojezdové vzdálenosti 25km.

Zbyněk V. Január 2018

Dátum pobytu: 27.12. - 30.12.2017

Hodnotenie 3,8/5
Ubytování odpovídalo představě vč ceny. Velmi příjemná paní domácí.
Celkové hodnotenie

Ubytování odpovídalo představě vč ceny. Velmi příjemná paní domácí.

Ubytovanie 3,8/5

Okolie 3,5/5

Cena 4,0/5

Martina K. August 2017

Dátum pobytu: 22.7. - 29.7.2017

Hodnotenie 5,0/5
nádherné místo s úžasným výhledem.Velmi příjemná paní majitelka. Určitě se sem rádi budeme vracet.
Celkové hodnotenie

nádherné místo s úžasným výhledem.Velmi příjemná paní majitelka. Určitě se sem rádi budeme vracet.

Ubytovanie 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Prírodným krásam Salzburska jednoznačne oponujú masívy hôr. Patrí sem Národný park Vysoké Taury, Lofer Steinberge, Radstädter Tauern, Hagengebirge a Tennegebirge. Väčšinu najvyšších vrcholov Rakúska môžete obdivovať zo známej rakúskej vysokorskej cesty Grossglockner Hochalpenstrasse. Zo skalnatých štítov sa dolu k zemi znášajú divoké vodopády a v krásnych údoliach sa rozlievajú pôvabné jazerá. Celá oblasť je pretkaná udržovanými cestami a dômyselným systémom lanoviek. Najvyššiu horu Rakúska Grossglockner a najväčší ľadobec Východných Álp uvidíte z vyhliadky Franz-Josephs-Höhe. Najvyššími vodopádmi v Rakúsku sú 400 m vysoké Krimmlské vodopády. Nachádzajú sa v hornej časti údolia Salzachtal a sú zároveň najvyššími vodopádami v strednej Európe.

Salzbursko ale nevyniká len výškou spomenutých velikánov. I nenápadné malé dediny a mestečka v oblasti v oblasti majú turistom určite čo ponúknuť. Ich kostolíky ukrývajú vzácne sochárske diela a gotické fresky. Za účelom ich obdivovania sa môžete vydať trebárs do Sankt Johann im Pongau, Bischeshofen, Rastadt a Zell am See.

Salzbursko je vhodné ako pre aktívne strávenú dovolenku, tak i pre pokojnú rekreáciu rodín s deťmi. Čakajú na Vás vzorne upravené cyklotrasy rôznych obtiažností, cesty pre pešiu turistiku, samozrejme taktiež dokonalé areály pre zimné športy a celé množstvo kultúnych a historických atrakcií.

Salzburg

Hlavné mesto Salzburska má 145 tisíc obyvateľov a v súčastnosti je štvtým najväčším mestom v Rakúsku. Prirovnanie \\\"Rím severu\\\" si Salzburg zaslúžil vďaka obrovskému množstvu historických pamiatok, ktoré obklopujú zalesnené horské vrcholy. Mestom Salzburg preteká rieka Salzach. Na jej východnom brehu sa rozkladá námestie Residenzplatz a v jeho okolí staré mesto. Nová časť mesta je západným smerom od rieky Salzach a jej súčasťou sú námestia Mirabellplatz a Marktplatz.

Jednou z najstarších ulíc v Salzburgu je Getreidegasse. V dome s číslom popisným 9 sa narodil najslávnejší rodák mesta Salzbug, skladateľ Wolfgang Amadeus Mozart. V Mozart Geburtshaus sú dnes vystavené obrazy, dopisy i návrhy scén Mozatových slávnych opier. Múzeum, ktoré popisuje Mozartovo dielo, je zriadené v dome Wohnhaus na námestí Marktplatz 8. Práve tu skladateľ v neskoršom veku býval, dom bohužiaľ výrazne poškodili nálety behom 2.svetovej vojny.

Jednou z dominantných pamiatok mesta Salzburg je pevnosť Hohensalzburg, ich stavbu dokončili vládnuci arcibiskupovia v 17. storočí. Behom návštevy pevnosti si môžete prezrieť stredoveké mučiarne, oficiálne miestnosti, pevnovstnú vežu a múzem Rainer Museum, ktoré vystavuje stredové zbrane a mučiace nástroje.

Zaujímavým kontrastom k strohej stavbe pevnosti je zámok Mirabell a jeho prekrásne záhrad Zweglgarten so záhonmi plnými ruží. Konečné zkrášľovacie úpravy urobil v 20 rokoch 18. storočia architekt Lukas von Hildebrandt.

Na vrcholu Nonnberg stojí najstarší zachovaný ženský kláštor v Rakúsku. Bol založený na konci 7. storočia a poskytuje nádherný výhľad do širokého okolia.

V bývalom arcibiskupskom paláci Residenz v starej mestskej časti sú umiestnené expozície barokových interiérov a galérie diel Rembrandtových, Rubensových a Bruegelových. Krásne historické budovy obklopujú celé Rezidenčné námestie. Ďalšou cirkevnou stavbou, ktorá v Salzburgu po arcibiskupoch a mníšskych rádoch zostala, je dóm sv. Ruperta. Pochádza z počiatku 17. storočia a stojí na južnej strane Residenzplatz. Interiér dómu zdobia fresky od D. Mascagniho a oltárny obraz od českého umelca Karla Škréty. Arcibiskupská rezidencia z prelomu 15. a 16. storočia stojí na západnej strane námestia, Nová rezidencia stojí presne na opačnej strane. Od oku 1702 je na veži rezidencie nainštalovaná zvonkohra. Uprostred námestia sa nachádza 14 metrov vysoká kašňa. Pokiaľ sa vydáte od kostola sv. Michala smerom na severovýchod, dotanete sa na Mozartplatz s pomníkom slávneho skladateľa z roku 1842 od L. Schwanthalera. R. Donner navrhol kašnu na Kapitulnom námestí s komplexom františkánskeho kláštora sv. Petra., ktorý bol založený už v roku 690, ako najstarší rakúsky kláštor. Primo architektonickým skvostom je kláštorný kostol Dreifaltigkeitskirche. Autorom návrhu je Johann Bernhard Fischer z Erlachu. Románska loď kostola bola vystavaná v 13. storočía 5 barokových kaplí kostola v 17. storočí. Rovnaký architekt navrhol taktiež kostol Universitätskirche na Univerzitnom námestí.

Pokiaľ ide o Salzburskú kultúru a možnosti trávenia voľného času, je príležitostí k vyžitiu viac než dosť. Každoročne od konca júna do začiatku septembra sa v Salzburgu koná preslávený hudobný festival Salzburger Festspiele. Ak sa budete festivalu chcieť zúčastniť, počítajte s tým, že z dôvodu veľkého záujmu si bude potreba rezervovať vstupenky s dostatočným predstihom. Zdrojom dobrej zábavy môže byť taktiež návšteva podniku Augustiner Bräustüble, najstaršieho pivovaru v Salzburgu. Víno môžete ochutnať vo vinnej pivnici Felsenkeller, vytesanej do skaly. Nachádza sa blízko cintroína sv. Petra.

Oblasť Soľnej komory s veĺkým počtom soľných dolov sa nachádza neďaleko Salzburgu. Najbližší z dolov je v Bad Dürrnberg a môžete si ho prezrieť oblečení do tradičného pracovného odevu a po dolných chodbách sa prejsť miniatúrnym vláčikom. Ku vchod do dolov vás odvezie lanovka Salzbergbahn.
 • Vzdialenosť od zjazdovky 10 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 16 °C v noci 7 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 21 °C v noci 7 °C

 • Piatok 11 °C v noci 4 °C

 • Sobota 5 °C v noci 2 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December