St. Florian Hodnotenie: 3/5
od 207 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 207 € za os.
od 170 € za os.
od 119 € za os.
od 96 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základe 5 hodnotení)
5. najlepšie hodnotený z 106 hotelov v Kaprun / Zell am See
Roman V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana U.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Paní majitelka je velmi ochotná a milá, vše nám po telefonu dobře vysvětlila. Nabídla na prodej skipasy za cenu stejnou jako na svahu. Byli jsme lyžovat a svah je od apartmánů 1km, odtud také jedí skibus č.660 je zdarma a jezdí často, na svahy do Kaprunu i do Zell am see. Jen na a ze zastávky je to 1km. V místě ubytování je velký krytý bazén (platí se příspěvek na bazén 32euro za 5lidí a 3noci.Sauny finská i infra byly zdarma, s dostatkem osušek a občerstvením...ovocem a vodou s citrusy. Finská sauna byla prostorná tak pro 6 lidí, infra sauna byla pro dva. Vždy tam bylo volno si vše užít...v bazéně bývaly děti s rodiči, ale také býval prázdný...byl s výhledem a obložený dřevem....vše luxusní. Z finské sauny se dalo chladit třemi ledovými sprchami a sedět venku na lavičce.Také oceňujeme velkou lyžárnu a vyhřívaný sušák na lyžáky.
Paní majitelka je velmi ochotná a milá, vše nám po telefonu dobře vysvětlila. Nabídla na prodej skipasy za cenu stejnou jako na svahu. Byli jsme lyžovat a svah je od apartmánů 1km, odtud také jedí skibus č.660 je zdarma a jezdí často, na svahy do Kaprunu i do Zell am see. Jen na a ze zastávky je to 1km. V místě ubytování je velký krytý bazén (platí se příspěvek na bazén 32euro za 5lidí a 3noci.Sauny finská i infra byly zdarma, s dostatkem osušek a občerstvením...ovocem a vodou s citrusy. Finská sauna byla prostorná tak pro 6 lidí, infra sauna byla pro dva. Vždy tam bylo volno si vše užít...v bazéně bývaly děti s rodiči, ale také býval prázdný...byl s výhledem a obložený dřevem....vše luxusní. Z finské sauny se dalo chladit třemi ledovými sprchami a sedět venku na lavičce.Také oceňujeme velkou lyžárnu a vyhřívaný sušák na lyžáky.
Ledovec měl na vrcholu 3tisíce metrů -3st. a o 1000m níže -2stupně, takže stále urolované sjezdovky, i když v době, kdy jsme tam byli všude tálo a menší sjezdovky byly zavřené....v tom důsledku tam bylo víc lidí, ale dalo se lyžovat i bez čekání.
StravaMy jsme byli bez stravy, ale v apartmánu jsme vařili a měli velký jídelní stůl pro 6lidí.Jinak naproti je McDonalds a Billa. Na svazích na ledovci v Kaprunu se dá také najíst....hranolky, polévky..
UbytovanieMěli jsme tři pokoje v jednom s mini kuchyňkou, 6 lůžky, dvěma oddělenými ložnicemi s dvěma koupelnami...v jedné byla vana a v jedné sprchový kout. Osušky, ručníky, utěrka byly k dispozici. I toaletní papír. V kuchyňce na apartmánu kávovar s filtry na překapávanou kávu, varná konvice a mikrovlnná trouba. Příborů a talířů bylo dostatek, chyběly velké hrníčky.
SlužbyV místě ubytování je velký krytý bazén (platí se příspěvek na bazén 32euro za 5lidí a 3noci.Sauny finská i infra byly zdarma, s dostatkem osušek a občerstvením...ovocem a vodou s citrusy. Finská sauna byla prostorná tak pro 6 lidí, infra sauna byla pro dva. Vždy tam bylo volno si vše užít...v bazéně bývaly děti s rodiči, ale také býval prázdný...byl s výhledem a obložený dřevem....vše luxusní. Z finské sauny se dalo chladit třemi ledovými sprchami a sedět venku na lavičce.Také oceňujeme velkou lyžárnu a vyhřívaný sušák na lyžáky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jana U.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Paní majitelka je velmi ochotná a milá, vše nám po telefonu dobře vysvětlila. Nabídla na prodej skipasy za cenu stejnou jako na svahu. Byli jsme lyžovat a svah je od apartmánů 1km, odtud také jedí skibus č.660 je zdarma a jezdí často, na svahy do Kaprunu i do Zell am see. Jen na a ze zastávky je to 1km. V místě ubytování je velký krytý bazén (platí se příspěvek na bazén 32euro za 5lidí a 3noci.Sauny finská i infra byly zdarma, s dostatkem osušek a občerstvením...ovocem a vodou s citrusy. Finská sauna byla prostorná tak pro 6 lidí, infra sauna byla pro dva. Vždy tam bylo volno si vše užít...v bazéně bývaly děti s rodiči, ale také býval prázdný...byl s výhledem a obložený dřevem....vše luxusní. Z finské sauny se dalo chladit třemi ledovými sprchami a sedět venku na lavičce.Také oceňujeme velkou lyžárnu a vyhřívaný sušák na lyžáky.
Paní majitelka je velmi ochotná a milá, vše nám po telefonu dobře vysvětlila. Nabídla na prodej skipasy za cenu stejnou jako na svahu. Byli jsme lyžovat a svah je od apartmánů 1km, odtud také jedí skibus č.660 je zdarma a jezdí často, na svahy do Kaprunu i do Zell am see. Jen na a ze zastávky je to 1km. V místě ubytování je velký krytý bazén (platí se příspěvek na bazén 32euro za 5lidí a 3noci.Sauny finská i infra byly zdarma, s dostatkem osušek a občerstvením...ovocem a vodou s citrusy. Finská sauna byla prostorná tak pro 6 lidí, infra sauna byla pro dva. Vždy tam bylo volno si vše užít...v bazéně bývaly děti s rodiči, ale také býval prázdný...byl s výhledem a obložený dřevem....vše luxusní. Z finské sauny se dalo chladit třemi ledovými sprchami a sedět venku na lavičce.Také oceňujeme velkou lyžárnu a vyhřívaný sušák na lyžáky.
Ledovec měl na vrcholu 3tisíce metrů -3st. a o 1000m níže -2stupně, takže stále urolované sjezdovky, i když v době, kdy jsme tam byli všude tálo a menší sjezdovky byly zavřené....v tom důsledku tam bylo víc lidí, ale dalo se lyžovat i bez čekání.
StravaMy jsme byli bez stravy, ale v apartmánu jsme vařili a měli velký jídelní stůl pro 6lidí.Jinak naproti je McDonalds a Billa. Na svazích na ledovci v Kaprunu se dá také najíst....hranolky, polévky..
UbytovanieMěli jsme tři pokoje v jednom s mini kuchyňkou, 6 lůžky, dvěma oddělenými ložnicemi s dvěma koupelnami...v jedné byla vana a v jedné sprchový kout. Osušky, ručníky, utěrka byly k dispozici. I toaletní papír. V kuchyňce na apartmánu kávovar s filtry na překapávanou kávu, varná konvice a mikrovlnná trouba. Příborů a talířů bylo dostatek, chyběly velké hrníčky.
SlužbyV místě ubytování je velký krytý bazén (platí se příspěvek na bazén 32euro za 5lidí a 3noci.Sauny finská i infra byly zdarma, s dostatkem osušek a občerstvením...ovocem a vodou s citrusy. Finská sauna byla prostorná tak pro 6 lidí, infra sauna byla pro dva. Vždy tam bylo volno si vše užít...v bazéně bývaly děti s rodiči, ale také býval prázdný...byl s výhledem a obložený dřevem....vše luxusní. Z finské sauny se dalo chladit třemi ledovými sprchami a sedět venku na lavičce.Také oceňujeme velkou lyžárnu a vyhřívaný sušák na lyžáky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ač byl hotel uveden jako nekuřácký (pokoje) - byl v jednom z apartmánů cítit výrazně kouř. Jinak vše v pořádku.
Ač byl hotel uveden jako nekuřácký (pokoje) - byl v jednom z apartmánů cítit výrazně kouř. Jinak vše v pořádku.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Štěpánka Váňová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování hrozné. Rozbité postele, kohoutky apod. Skibus, který měl být podle informací u ubytovny byl až u stanice lanovky, což je k ničemu.
Ubytování hrozné. Rozbité postele, kohoutky apod. Skibus, který měl být podle informací u ubytovny byl až u stanice lanovky, což je k ničemu.
Stravovali jsme se sami a mimo ubytovnu.
UbytovanieRozbité postele, kohoutky apod. Nevyhovující nádobí. Na recepci většinou nebyl nikdo k zastižení. Místo pozdravu jsme obdrželi papír s tím, co všechno máme zaplatit. Platit 40 euro za úklid apartmánu kde nebylo ani pořádně zameteno, když jsme přijeli, je směšné.
SlužbyNa recepci většinou nikdo nebyl. Odpadky jsme museli vynášet sami (navzdory ujištění, že stačí pouze dát koš před dveře). Při našem příjezdu nebylo v apartmánu pořádně uklizeno.
ŠportSjezdovky i lanovky byly víc než dostačující.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Roman V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...