Mondi Holiday Bellevue Hodnotenie: 4/5
od 43 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 43 € za os.
od 140 € za os.
od 296 € za os.
od 157 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 27 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Karel S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (2)
Filtrovať recenzie
Jiří Bartoň
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Okolí klidné ,blízko park .Letní zahrádka u hotelu se teprve uklízela !
Okolí klidné ,blízko park .Letní zahrádka u hotelu se teprve uklízela !
Snídaně slušné, možnost si vzít s sebou pečivo ,uzeninu, vajíčko ,sýr, paštiku .kávu nebo čaj do termosky .Večeře měla sice 3 chody ,výborná polévka ,malá porce večeře ,dezert .
UbytovanieUbytování odpovídalo ,nemám připomínek .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nikdy více.
Nikdy více.
I dcera která jí málo měla hlad
UbytovanieDěs běs aspoň jednou za rok by bylo fajn vyčistit koberce
SlužbyUž nikdy víc
ŠportFajn
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Miloslav Ryšavý
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla skvělá hlavně díky nádhernému počasí
Dovolená byla skvělá hlavně díky nádhernému počasí
Ubytování odpovídá ceně, Na zimní dovolenou velmi dobré.
SlužbyByl jsem zde již po šesté, takž jsme věděl pus mínus do čeho jdu.
I to, že all inklusive bude nutné trochu vymáhat po personálu.
Dojem trochu kazila početná skupina Nizozemců s malými dětmi - zkrátka permanentní řev.
Vylepšovala to obdobně početná skupina seniorů- Maďarů.
Hotel jel na doraz co do kapacity. Nově nabídl odpolední občerstvení od 15. do 16. hodiny. Tento časový limit ovšem Holanďané ignorovali a nahradili jej celoodpolední konzumací vína a piva, takže nevím, jak dlouho toto může hotel vydržet :-)))
Vynikající. Zejména letošní změny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marcela P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Rozhodně tento hotel nedoporučuji!
Naštěstí vše kompenzovalo krásné městečko, hory a okolí, je tam opravdu spousta zajímavých míst, které rozhodně stojí za to navštívit :-)
Rozhodně tento hotel nedoporučuji!
Naštěstí vše kompenzovalo krásné městečko, hory a okolí, je tam opravdu spousta zajímavých míst, které rozhodně stojí za to navštívit :-)
-
StravaStrašné, co se týče snídaní, každý den to samé, ale dobře ...., horší byly večeře - servírované polotovary ...
Prosím nepoužívejte u nabídky tohoto hotelu služby all inclusive, protože zde uvádíte např. nápoje, ale stalo se nám několikrát, že některé nápoje došly a řešilo se až někdy druhý den .... špinavé skleničky, každou chvíli nefunkční kávovar ..... prostě hrůza!
Ubytování celkem šlo, pokoj jsme měli sice hodně malý, ale kupodivu čistý, stejně jsme tam trávili pouze noc :-)
Celkem nás ovšem překvapila cena za výměnu ručníků = 5EUR, s tímto jsem se nikde nesetkala, pokaždé bylo po cca 4 dnech v ceně :-)
Všude neskutečný nepořádek, špinavé ubrusy, venku na terase špinavé stoly z minulých dnů, nezameteno, hoteliér ve snaze uspořit personální náklady se snažil řešit vše sám a možná jen s "kuchařem" ....
Nebyli jsme jediní, kdo se nad nekvalitními službami pozastavil, např. jeden večer přijely 4 lidé (nevím odkud) a hned po večeři, kterou ani nejedli hned odjeli.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Andrea S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Při příjezdu v 16.15 hod nepřipravené pokoje.
Při příjezdu v 16.15 hod nepřipravené pokoje.
Odpovidala prezentaci
Ubytovanieodpovidalo úrovni hotelu 2 hvězdy
Službyobsluha při podávání jídla dobrá, žádné další služby nebyly nabídnuty včetně zakoupení nápojů v baru ( bar připomínal neuspořádanou pracovnu)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...