Andrea Junger, Phd
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojnosť
Celková spokojnosť
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 221 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 106 hodnotení)
1. najlepšie hodnotený z 2 hotelov v Annaberg
Andrea Junger, Phd
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojnosť
Celková spokojnosť
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martina D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Supr dovolená
Supr dovolená
Byla výborná a chutná pro nás až moc velké porce
UbytovanieKdyž jsme viděli hotel z venku, tak jsme se docela zhrozili. Ale musím říct, že uvnitř byl hotel čistý a útulný a majitelé se snažili nám ve všem vyhovět.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Věra Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Nakonec spokojenost
Nakonec spokojenost
Snídaně dost strohé, stále stejné, pro nás dostačující. Večeře 4 chody, polévka, salát, hotové jídlo, dezert, vše výborné. Bylo toho mnoho, nedalo se to sníst.
UbytovaniePro nás nekuřáky byl velký problém cigaretový zápach při vstupu do budovy. Pravděpodobně se kouří u vstupních dveří a odér typický pro restaurační zařízení IV. cenové skupiny z dřívějších dob se linul po chodbě, občas jsme ho cítili i v pokoji v 1. patře. Pokoj maličký, nebylo kam dávat věci. Vybavení staré, ale vše čisté. Úklid se během pobytu moc neřešil. Lyžárna stará, ale vyhřívaná.
SlužbyObsluha v restauraci byla milá a vstřícná, velká spokojenost.
ŠportLyžařský vlek v dochozí vzdálenosti. První lanovka sedačková, dost stará, bylo vždy nutné sjet po sjezdovce až dolů, apres ski bar nahoře ????. Lyžařský areál dostačující i když sjezdovky byly krátké, žádné fronty. Restaurací dostatek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Alexandr P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025
Měli jsme zřejmě 2 nejhorší pokoje v penzionu. Oba velmi malé, v jednom umyvadlo a sprchový kout rovnou v pokoji s tím že kout měl jen plentu a z kohoutku u umyvadla tekla voda litr za minutu. V druhém sice ,, koupelna" uzavřená,ale na prostoru 1,8m čtverečních stal sprchový kout,umyvadlo i zachod!! Hrůza, sem už nikdy!!
.
Měli jsme zřejmě 2 nejhorší pokoje v penzionu. Oba velmi malé, v jednom umyvadlo a sprchový kout rovnou v pokoji s tím že kout měl jen plentu a z kohoutku u umyvadla tekla voda litr za minutu. V druhém sice ,, koupelna" uzavřená,ale na prostoru 1,8m čtverečních stal sprchový kout,umyvadlo i zachod!! Hrůza, sem už nikdy!!
.
,,Švedsk stoly"-dva druhy salámu,jeden platového sýra jedna miska jogurtu, cestovní balení marmelád a sýra a dva druhy džusů. To vše bylo po deseti lidech pryč a bylo třeba upozornit obsluhu aby doplnila. Večeře vždy začínala velmi přesolenou polévkou a další jídlo v kvalitě našich bufetů . Poslední chod se s přimhouřením obou očí dal nazvat zákusek.
UbytovanieDo tak malého pokoje dali do jediného volného kouta pristylkovou postel. Skříň jedná a v ní peřina a polštář z přistýlky takže věci jsme měli na přistýlce. Do pokoje nám přišli,,uklidit" jen první den, možná to bylo dobře protože by jinak zvířili centimetrovou vrstvu prachu pod postelí. Při rozsvícení v ,,koupelně" se nastartovalo odvětrání, které okamžitě vzbudilo celé patro. Ještě že jsme nebyli moc mokří, sušit nebylo kde
Služby,,Lyžárna" horší než sklep na brambory. Navíc se nedala zamknout i když nám majitel ukazoval ,,grif" jak jí zamknout od druhého dne zůstávala neuzamčená. A zlatý hřeb bylo placení. Při něm se nás neustále snažili okrádat vystavováním dvou účtů s tím že něco zapomněli naúčtovat, nebo že je to nějaká přirážka . Prostě docela horor. Vlastně všechno ne, pivo bylo dobré ????????????
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ondřej L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
za ty peníze odpovídající služby a vybavení hotelu
za ty peníze odpovídající služby a vybavení hotelu
snídaně stejné s možností výběru dle chuti každého, večeře bohaté - 4 chody
Ubytovanieodpovídá vynaloženým penězům
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Edita Musilová
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se vydařila, vše probíhalo bez nehod nebo jiných komplikací. Ocenili jsme pěší dostupnost lyžařského areálu od ubytování. Sjezdovky krásně upravené a rozmanité do náročnosti.
Dovolená se vydařila, vše probíhalo bez nehod nebo jiných komplikací. Ocenili jsme pěší dostupnost lyžařského areálu od ubytování. Sjezdovky krásně upravené a rozmanité do náročnosti.
Jídlo bylo velmi chutné, paní domácí je příjemná dáma. Po tříchodé večeři jsme si museli rozepnout knoflík u kalhot.
UbytovanieUbytování v penzionu odpovídalo ceně, bylo standartní, čisté, panovala tam tak trochu domácí atmosféra.
SlužbyPolopenze, snídaně - švédský stůl, večeře servírovaná o třech chodech - polévka, hlavní jídlo, dezert, možnost výběru ze dvou jídel. Bezlepková strava zde není vůbec žádný problém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Michaela Černá
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt a strava odpovídal ceně, doporučuji pro nenáročné klienty. Personál mluvil pouze něměcky, ale domluvili jsme se.
Pobyt a strava odpovídal ceně, doporučuji pro nenáročné klienty. Personál mluvil pouze něměcky, ale domluvili jsme se.
Jednoduchá kontinetální snídaně. Večeře výběr ze dvou jídel + polévka a dezert. Na svahu jsem ochutnali místní speciality.
UbytovaniePokoj byl čistý a útulný. Jen dodělaná sprcha a wc působili zvláštně. Zvláště sprcha, která je zděný přístěnek v rohu pokoje se závěsem.
SlužbyStarší, ael udržovaný hotel.
ŠportNepřálo nám počasí, ale sjezdovek a vleků dostatečně včetně občerstvení.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...