Hotel Oasis Blue Pearl

Hodnotenie: 5/5

Maroko, Saidia

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Minibar, Bar Minibar áno
  • Detský kútik, Detský bazén Detský kútik áno
  • Tenis Tenis áno
  • Golf Golf áno
  • Surfovanie Surfovanie áno
  • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
  • Fitness Fitness áno
  • Bezbariérový prístup Bezbariérový prístup áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kaviareň Kaviareň áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 5 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Šárka B.

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

První co bychom vytknuli, je změna hotelu den před odletem. Naprosto neočekávaná změna, která moc nepotěšila. Recence k hotelu byly minimální a bylo nám sděleno, že budeme ubytování v hotelu o třídu výš. To zdaleko nový hotel nenaplňoval, jelikož byl částečně v rozestavěném stavu. V prostorách hotelu se pohybovalo mnoho dělníků a strojů. Půlka hotelu, ve které jsme původně měli být, byla uzavřená a čekalo se na otevření, tudíž jsme bydleli v jiné části, než nám bylo řečeno v telefonu od CK. I přesto se nám všichni v hotelu snažili dovolenou zpříjemnit a být k dispozici. Každopádně hotel neodpovídal slibům od CK. Hotel bude velmi pěkný, ale bohužel až příští rok. Nikoli v našem pobytu.

První co bychom vytknuli, je změna hotelu den před odletem. Naprosto neočekávaná změna, která moc nepotěšila. Recence k hotelu byly minimální a bylo nám sděleno, že budeme ubytování v hotelu o třídu výš. To zdaleko nový hotel nenaplňoval, jelikož byl částečně v rozestavěném stavu. V prostorách hotelu se pohybovalo mnoho dělníků a strojů. Půlka hotelu, ve které jsme původně měli být, byla uzavřená a čekalo se na otevření, tudíž jsme bydleli v jiné části, než nám bylo řečeno v telefonu od CK. I přesto se nám všichni v hotelu snažili dovolenou zpříjemnit a být k dispozici. Každopádně hotel neodpovídal slibům od CK. Hotel bude velmi pěkný, ale bohužel až příští rok. Nikoli v našem pobytu.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Na pláži byl velký nedostatek lehátek. Pokud člověk dorazil déle jak v 10:00, neměl šanci si nějaké ulovit a zbyl mu holý, rozpálený písek. Některá lehátka byla rozbitá a nedala se polohovat. Kapacita byla navýšena až po pěti dnech, kdy do hotelu najely velké skupiny lidí. To opravdu pláž přestala zvládat. Bylo nám také řečeno, že pláž nepatří k hotelu a je veřejná. Kravina... V popisku stálo, že je soukromá. Na pláži se také pohybovali velbloudi, kteři po sobě nechávali kopy trusu a nikoho to nezajímalo. Žádný úklid nic a tak byl na pláži poměrně nepořádek.

Strava

Se stravou jsme byli více méně spokojení, až na neustálé chybějící nápoje. Tři dny v kuse nebyla k dostání pepsi (ani jiná kola) a také pivo. Jeden čas nebylo souměrně pivo, cola a ani voda...... Snídaně, obědy a večeře byly pestré a bohaté. Občas chybělo opět pití, či příbory. I přesto, že byly v hotelu tři bary, nedočkali jsme se ani na jednom z nich některých nápojů.

Ubytovanie

Jak jsme zmiňovali výše, tak jsme nedostali slibovanou část hotelu. I přesto bylo pokoj velmi pěkně vybavený a uklizený. Služba docházela každý den a řádně doplňovala hygienické potřeby a uklízela. Bohužel nám byl opět naslibován pokoj s výhledem na bazén, který jsme zmínili při příjezdu na hotel a poté ještě na recepci a stejně jsme ho nedostali. Nás výhled byl situován do zahrady, nikoli na moře či bazén (i přesto, že jsme si za to připláceli).

Služby

V popisu hotelu bylo zmíněno, že na každém pokoji bude fén na vlasy. Nebyl. Po sedmém urgování na recepci nám byl donesen. Vždy si pouze napsali číslo pokoje a naslibovali, že bude. Dále bylo v popisu zmíněno fitness, které bylo absolutně nedostačující. Jednalo se pouze o čtyři stroje a nic víc. Kurty také chyběly a to byly zmíněny v popisu vybavení hotelu.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (35) (4)

Filtrovať recenzie

Šárka B.

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

První co bychom vytknuli, je změna hotelu den před odletem. Naprosto neočekávaná změna, která moc nepotěšila. Recence k hotelu byly minimální a bylo nám sděleno, že budeme ubytování v hotelu o třídu výš. To zdaleko nový hotel nenaplňoval, jelikož byl částečně v rozestavěném stavu. V prostorách hotelu se pohybovalo mnoho dělníků a strojů. Půlka hotelu, ve které jsme původně měli být, byla uzavřená a čekalo se na otevření, tudíž jsme bydleli v jiné části, než nám bylo řečeno v telefonu od CK. I přesto se nám všichni v hotelu snažili dovolenou zpříjemnit a být k dispozici. Každopádně hotel neodpovídal slibům od CK. Hotel bude velmi pěkný, ale bohužel až příští rok. Nikoli v našem pobytu.

První co bychom vytknuli, je změna hotelu den před odletem. Naprosto neočekávaná změna, která moc nepotěšila. Recence k hotelu byly minimální a bylo nám sděleno, že budeme ubytování v hotelu o třídu výš. To zdaleko nový hotel nenaplňoval, jelikož byl částečně v rozestavěném stavu. V prostorách hotelu se pohybovalo mnoho dělníků a strojů. Půlka hotelu, ve které jsme původně měli být, byla uzavřená a čekalo se na otevření, tudíž jsme bydleli v jiné části, než nám bylo řečeno v telefonu od CK. I přesto se nám všichni v hotelu snažili dovolenou zpříjemnit a být k dispozici. Každopádně hotel neodpovídal slibům od CK. Hotel bude velmi pěkný, ale bohužel až příští rok. Nikoli v našem pobytu.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Na pláži byl velký nedostatek lehátek. Pokud člověk dorazil déle jak v 10:00, neměl šanci si nějaké ulovit a zbyl mu holý, rozpálený písek. Některá lehátka byla rozbitá a nedala se polohovat. Kapacita byla navýšena až po pěti dnech, kdy do hotelu najely velké skupiny lidí. To opravdu pláž přestala zvládat. Bylo nám také řečeno, že pláž nepatří k hotelu a je veřejná. Kravina... V popisku stálo, že je soukromá. Na pláži se také pohybovali velbloudi, kteři po sobě nechávali kopy trusu a nikoho to nezajímalo. Žádný úklid nic a tak byl na pláži poměrně nepořádek.

Strava

Se stravou jsme byli více méně spokojení, až na neustálé chybějící nápoje. Tři dny v kuse nebyla k dostání pepsi (ani jiná kola) a také pivo. Jeden čas nebylo souměrně pivo, cola a ani voda...... Snídaně, obědy a večeře byly pestré a bohaté. Občas chybělo opět pití, či příbory. I přesto, že byly v hotelu tři bary, nedočkali jsme se ani na jednom z nich některých nápojů.

Ubytovanie

Jak jsme zmiňovali výše, tak jsme nedostali slibovanou část hotelu. I přesto bylo pokoj velmi pěkně vybavený a uklizený. Služba docházela každý den a řádně doplňovala hygienické potřeby a uklízela. Bohužel nám byl opět naslibován pokoj s výhledem na bazén, který jsme zmínili při příjezdu na hotel a poté ještě na recepci a stejně jsme ho nedostali. Nás výhled byl situován do zahrady, nikoli na moře či bazén (i přesto, že jsme si za to připláceli).

Služby

V popisu hotelu bylo zmíněno, že na každém pokoji bude fén na vlasy. Nebyl. Po sedmém urgování na recepci nám byl donesen. Vždy si pouze napsali číslo pokoje a naslibovali, že bude. Dále bylo v popisu zmíněno fitness, které bylo absolutně nedostačující. Jednalo se pouze o čtyři stroje a nic víc. Kurty také chyběly a to byly zmíněny v popisu vybavení hotelu.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (35) (4)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...