Be Live Grand Saïdia Hodnotenie: 5/5
od 1 020 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 020 € za os.
od 745 € za os.
od 1 499 € za os.
od 1 656 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 5 hodnotení)
Šárka B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
První co bychom vytknuli, je změna hotelu den před odletem. Naprosto neočekávaná změna, která moc nepotěšila. Recence k hotelu byly minimální a bylo nám sděleno, že budeme ubytování v hotelu o třídu výš. To zdaleko nový hotel nenaplňoval, jelikož byl částečně v rozestavěném stavu. V prostorách hotelu se pohybovalo mnoho dělníků a strojů. Půlka hotelu, ve které jsme původně měli být, byla uzavřená a čekalo se na otevření, tudíž jsme bydleli v jiné části, než nám bylo řečeno v telefonu od CK. I přesto se nám všichni v hotelu snažili dovolenou zpříjemnit a být k dispozici. Každopádně hotel neodpovídal slibům od CK. Hotel bude velmi pěkný, ale bohužel až příští rok. Nikoli v našem pobytu.
První co bychom vytknuli, je změna hotelu den před odletem. Naprosto neočekávaná změna, která moc nepotěšila. Recence k hotelu byly minimální a bylo nám sděleno, že budeme ubytování v hotelu o třídu výš. To zdaleko nový hotel nenaplňoval, jelikož byl částečně v rozestavěném stavu. V prostorách hotelu se pohybovalo mnoho dělníků a strojů. Půlka hotelu, ve které jsme původně měli být, byla uzavřená a čekalo se na otevření, tudíž jsme bydleli v jiné části, než nám bylo řečeno v telefonu od CK. I přesto se nám všichni v hotelu snažili dovolenou zpříjemnit a být k dispozici. Každopádně hotel neodpovídal slibům od CK. Hotel bude velmi pěkný, ale bohužel až příští rok. Nikoli v našem pobytu.
Na pláži byl velký nedostatek lehátek. Pokud člověk dorazil déle jak v 10:00, neměl šanci si nějaké ulovit a zbyl mu holý, rozpálený písek. Některá lehátka byla rozbitá a nedala se polohovat. Kapacita byla navýšena až po pěti dnech, kdy do hotelu najely velké skupiny lidí. To opravdu pláž přestala zvládat. Bylo nám také řečeno, že pláž nepatří k hotelu a je veřejná. Kravina... V popisku stálo, že je soukromá. Na pláži se také pohybovali velbloudi, kteři po sobě nechávali kopy trusu a nikoho to nezajímalo. Žádný úklid nic a tak byl na pláži poměrně nepořádek.
StravaSe stravou jsme byli více méně spokojení, až na neustálé chybějící nápoje. Tři dny v kuse nebyla k dostání pepsi (ani jiná kola) a také pivo. Jeden čas nebylo souměrně pivo, cola a ani voda...... Snídaně, obědy a večeře byly pestré a bohaté. Občas chybělo opět pití, či příbory. I přesto, že byly v hotelu tři bary, nedočkali jsme se ani na jednom z nich některých nápojů.
UbytovanieJak jsme zmiňovali výše, tak jsme nedostali slibovanou část hotelu. I přesto bylo pokoj velmi pěkně vybavený a uklizený. Služba docházela každý den a řádně doplňovala hygienické potřeby a uklízela. Bohužel nám byl opět naslibován pokoj s výhledem na bazén, který jsme zmínili při příjezdu na hotel a poté ještě na recepci a stejně jsme ho nedostali. Nás výhled byl situován do zahrady, nikoli na moře či bazén (i přesto, že jsme si za to připláceli).
SlužbyV popisu hotelu bylo zmíněno, že na každém pokoji bude fén na vlasy. Nebyl. Po sedmém urgování na recepci nám byl donesen. Vždy si pouze napsali číslo pokoje a naslibovali, že bude. Dále bylo v popisu zmíněno fitness, které bylo absolutně nedostačující. Jednalo se pouze o čtyři stroje a nic víc. Kurty také chyběly a to byly zmíněny v popisu vybavení hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (35) (4)
Filtrovať recenzie
Šárka B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
První co bychom vytknuli, je změna hotelu den před odletem. Naprosto neočekávaná změna, která moc nepotěšila. Recence k hotelu byly minimální a bylo nám sděleno, že budeme ubytování v hotelu o třídu výš. To zdaleko nový hotel nenaplňoval, jelikož byl částečně v rozestavěném stavu. V prostorách hotelu se pohybovalo mnoho dělníků a strojů. Půlka hotelu, ve které jsme původně měli být, byla uzavřená a čekalo se na otevření, tudíž jsme bydleli v jiné části, než nám bylo řečeno v telefonu od CK. I přesto se nám všichni v hotelu snažili dovolenou zpříjemnit a být k dispozici. Každopádně hotel neodpovídal slibům od CK. Hotel bude velmi pěkný, ale bohužel až příští rok. Nikoli v našem pobytu.
První co bychom vytknuli, je změna hotelu den před odletem. Naprosto neočekávaná změna, která moc nepotěšila. Recence k hotelu byly minimální a bylo nám sděleno, že budeme ubytování v hotelu o třídu výš. To zdaleko nový hotel nenaplňoval, jelikož byl částečně v rozestavěném stavu. V prostorách hotelu se pohybovalo mnoho dělníků a strojů. Půlka hotelu, ve které jsme původně měli být, byla uzavřená a čekalo se na otevření, tudíž jsme bydleli v jiné části, než nám bylo řečeno v telefonu od CK. I přesto se nám všichni v hotelu snažili dovolenou zpříjemnit a být k dispozici. Každopádně hotel neodpovídal slibům od CK. Hotel bude velmi pěkný, ale bohužel až příští rok. Nikoli v našem pobytu.
Na pláži byl velký nedostatek lehátek. Pokud člověk dorazil déle jak v 10:00, neměl šanci si nějaké ulovit a zbyl mu holý, rozpálený písek. Některá lehátka byla rozbitá a nedala se polohovat. Kapacita byla navýšena až po pěti dnech, kdy do hotelu najely velké skupiny lidí. To opravdu pláž přestala zvládat. Bylo nám také řečeno, že pláž nepatří k hotelu a je veřejná. Kravina... V popisku stálo, že je soukromá. Na pláži se také pohybovali velbloudi, kteři po sobě nechávali kopy trusu a nikoho to nezajímalo. Žádný úklid nic a tak byl na pláži poměrně nepořádek.
StravaSe stravou jsme byli více méně spokojení, až na neustálé chybějící nápoje. Tři dny v kuse nebyla k dostání pepsi (ani jiná kola) a také pivo. Jeden čas nebylo souměrně pivo, cola a ani voda...... Snídaně, obědy a večeře byly pestré a bohaté. Občas chybělo opět pití, či příbory. I přesto, že byly v hotelu tři bary, nedočkali jsme se ani na jednom z nich některých nápojů.
UbytovanieJak jsme zmiňovali výše, tak jsme nedostali slibovanou část hotelu. I přesto bylo pokoj velmi pěkně vybavený a uklizený. Služba docházela každý den a řádně doplňovala hygienické potřeby a uklízela. Bohužel nám byl opět naslibován pokoj s výhledem na bazén, který jsme zmínili při příjezdu na hotel a poté ještě na recepci a stejně jsme ho nedostali. Nás výhled byl situován do zahrady, nikoli na moře či bazén (i přesto, že jsme si za to připláceli).
SlužbyV popisu hotelu bylo zmíněno, že na každém pokoji bude fén na vlasy. Nebyl. Po sedmém urgování na recepci nám byl donesen. Vždy si pouze napsali číslo pokoje a naslibovali, že bude. Dále bylo v popisu zmíněno fitness, které bylo absolutně nedostačující. Jednalo se pouze o čtyři stroje a nic víc. Kurty také chyběly a to byly zmíněny v popisu vybavení hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (35) (4)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...