Ladislav Opava
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veškeré služby i hotel super!!! Doporučuji!
Veškeré služby i hotel super!!! Doporučuji!
Bola táto recenzia užitočná? (6) (2)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 742 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 558 hodnotení)
35. najlepšie hodnotený z 104 hotelov v Maroko
Ladislav Opava
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veškeré služby i hotel super!!! Doporučuji!
Veškeré služby i hotel super!!! Doporučuji!
Bola táto recenzia užitočná? (6) (2)
Martina Šimáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená
Skvělá dovolená
Moře mělké a velké vlny,ale čisté
StravaNaprosto luxusní!!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Filtrovať recenzie
Alina S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Hotel a okolí byly v pořádku, čisté a hezké, ale chaos způsobovali místní Maročané. Animátoři a taneční skupina z Brazílie organizovali spoustu atrakcí (nejlepší částí pobytu byli animátoři).
Hotel a okolí byly v pořádku, čisté a hezké, ale chaos způsobovali místní Maročané. Animátoři a taneční skupina z Brazílie organizovali spoustu atrakcí (nejlepší částí pobytu byli animátoři).
Pláž je blízko, v pokojích je slyšet šum vln, hotelová pláž je čistá, ta druhá je velmi špinavá.
StravaJídla byla pestrá, čerstvě připravovaná před hosty a dobře kořeněná. K dispozici byly také tematické restaurace, kde si bylo možné domluvit jídlo na konkrétní čas.
UbytovaniePokoje jsou docela pohodlné, koupelna se sprchou a vanou, velké pokoje, pohodlné postele
SlužbyOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Leszek S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Kvalita pokoje a koupelny je spíše špatná, hotelové služby jsou nepříjemné, přístup k moři je vzdálený a nepříliš atraktivní, trezory nefungují, v naší skupině došlo k incidentu krádeže hotovosti z kufru v pokoji.
Kvalita pokoje a koupelny je spíše špatná, hotelové služby jsou nepříjemné, přístup k moři je vzdálený a nepříliš atraktivní, trezory nefungují, v naší skupině došlo k incidentu krádeže hotovosti z kufru v pokoji.
Střední
StravaStřední
UbytovanieStřední
SlužbyStřední
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Velmi pěkný hotel. Obrovský areál. Pokud nejste fanouškem hotelové zábavy, můžete se jí snadno vyhnout. U jednoho ze dvou větších bazénů není žádná zábava ani hudba.
Velmi pěkný hotel. Obrovský areál. Pokud nejste fanouškem hotelové zábavy, můžete se jí snadno vyhnout. U jednoho ze dvou větších bazénů není žádná zábava ani hudba.
Velmi široký!!! Vedle hotelu je mnoho Francouzů, Belgičanů, Němců a Holanďanů ????, kteří se vrátili do země svých otců.
StravaJe to velký hotel a je tam plno lidí, ale nikdy jsme nemuseli čekat na stůl. Jedinou nevýhodou byly fronty na jídlo. Nebyla to katastrofa, ale na hlavní chody jsme museli chvíli čekat.
UbytovanieVelmi velké pokoje. Pokud se neobáváte, že silikon nebude perfektně umístěn někde v rohu koupelny, můžete do tohoto hotelu klidně jet. Úklid v hotelu je nejlepší, s jakým jsem se kdy setkal.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2024
moc pěkný čas. vzpomínky v nás zůstanou ještě dlouho. lidé (milý a ochotný personál). můžete na všechno zapomenout, relaxovat a odpočívat. díky blízkosti moře vedro příliš nevadilo, i když odpoledne bylo slunce velmi ostré (pozitivně)
moc pěkný čas. vzpomínky v nás zůstanou ještě dlouho. lidé (milý a ochotný personál). můžete na všechno zapomenout, relaxovat a odpočívat. díky blízkosti moře vedro příliš nevadilo, i když odpoledne bylo slunce velmi ostré (pozitivně)
Pláž je velmi velká, spousta místa, spousta lehátek a slunečníků. Zpočátku, když jsem se dostal na pláž, vypadala čistá, ale při bližším prozkoumání tam bylo hodně odpadků. všechno pohřbené v písku. nějaké plenkové papíry a spousta zbytků.
Stravajídla byla velmi chutná, nemohla jsem si zvyknout na to, že většina jídel byla nekořeněná a většinu věcí jsem si musela dochucovat sama (u mletých je to trochu horší - jak ochucovat maso po upečení karbanátků největší). nevýhodou hlavní restaurace bylo míchání pachů. při vstupu do restaurace to už bylo odpudivé. Představte si prosím vůni pečených ryb s masem, pizzou a hranolky.... tragédie, ale jakmile jste si sedli do restaurace, tak ze začátku byl velký chaos, boj o talíře (při večeři) pak oni rozdělili hodiny na hodiny jako první vstoupily zlaté pásy, pak červené na konci modré a bylo to trochu klidnější. Na výběr byl velký výběr chutných jídel. na tématické večeře jste se však museli předem domluvit. Cestovali jsme ve větší skupině a týden jsme čekali na tematickou večeři. První kuchyní, kterou jsme navštívili, byla marocká kuchyně (byla neděle). jídlo bylo chutné, ale bohužel porce byly velmi malé, takže jsme museli jít jíst do obecné jídelny. (v pondělí) jsme měli schůzku v restauraci Fez a tady začaly problémy. Přijeli jsme v domluvený čas 19h a od vedoucího jsme jen slyšeli, že došlo k omylu a bohužel se někdo spletl a dnes nás nemohli přijmout, protože nebylo místo nebo dostatek jídla. Jídlo je plánované, pouze porce pro plánované zákazníky a nic jiného. jediné, co mohou říct, je promiň a je to. Na tuto večeři jsme čekali týden a museli jsme jít do standardní jídelny. Paní navrhla, že by se mohla domluvit na jiný den a my řekli, že zítra odjíždíme a už čekáme, tak jsem se zeptal, jestli by nemohli přesunout nějaké hosty, kteří tu zůstali déle, na jiný den, protože odjíždíme v úterý a bylo mi řečeno, že ne. Takže tady v mých očích ztratili hodně.
Ubytovaniecelkově první dojem po vstupu do místnosti nebyl nejlepší. popraskané obklady a umyvadla, špinavé nástěnné lampy (stínidla) u postele, voda vytékající ze sluchátek ve vaně i ve sprše, usazeniny vodního kamene - taková špatná chuť. chybělo hodně 5 hvězdiček. Pokoj je naštěstí jen na koupání a spaní. i když extrémně pohodlné postele si zaslouží obranu. prostě úžasné, velké matrace to zvládly. výhodou je, že je zevnitř výstup na terasu a výhled do prosklené zahrady. náš pokoj se nacházel v klidnější části hotelu, takže plus pro rodiny s malými dětmi, protože od cca V 19 hodin bylo ticho, jak lidé opouštěli bazén, klidné večery, všechno se dělo v centru hotelu.
Službypokud jde o zábavní služby, je jasné, že se o něco snaží, ale vlastně nevědí o co. Zvou lidi na aerobik v bazénu, zacvičí si v bazénu, zahrají si také míč v bazénu.... několik lidí se účastní, protože ne každý se do bazénu vejde, a za druhé začínají kolem poledne, kde je je nejžhavější a lidé utíkají pod deštníkem. Obecně platí, že nedostatek jakýchkoli aktivit dětem pomůže. není místo, kde by si mohli sednout, já nevím, hrát hry nebo kreslit, nebo jen pro ně není místo, kde by si mohli hrát, bavit se a bavit se pod dohledem animátorů. Celkově se zde událo velmi málo. Chyběly mi noční párty venku. Místa, kde si můžete zatancovat s přáteli. Jídlo a ubytování jsem již popisoval dříve. Pokud jde o nákup suvenýrů, v areálu není nic. Můžete vyjít na kanál a potkat lidi, kteří tam chodí, naložené různými šperky, plyšovými zvířaty a nafukovačkami, nebo jít do nejbližšího města Seidi (asi 20 minut chůze), kde najdete 3 stánky prodávající kraviny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...