Wojciech Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Velmi atraktivní hotel s lahodnými snídaněmi a především širokým výběrem. Uvnitř je bankomat, restaurace s živou hudbou, několik bazénů a další. Poloha mezi letištěm a centrem města je hned vedle Carrefouru a několika restaurací, což je plus. Jedinou nevýhodou je nemožnost přinést si do hotelu nápoje a jídlo. Chápu tento zákaz, pokud jde o hotová jídla, jako jsou ta z nedalekého Burger Kingu, ale nelíbilo se mi, že se vztahoval i na alkohol z Carrefouru. Tyto produkty by se samozřejmě neměly konzumovat v restauraci, hale ani nikde jinde v otevřeném areálu hotelu, ale v pokoji. Každopádně to nebyla žádná nepříjemnost a obrovským plusem je, že v den odjezdu, když jsme měli večerní let, jsme si mohli nechat všechna zavazadla u recepční a užívat si hotelový areál včetně bazénů celý den. Skvělé! Doporučuji!
Velmi atraktivní hotel s lahodnými snídaněmi a především širokým výběrem. Uvnitř je bankomat, restaurace s živou hudbou, několik bazénů a další. Poloha mezi letištěm a centrem města je hned vedle Carrefouru a několika restaurací, což je plus. Jedinou nevýhodou je nemožnost přinést si do hotelu nápoje a jídlo. Chápu tento zákaz, pokud jde o hotová jídla, jako jsou ta z nedalekého Burger Kingu, ale nelíbilo se mi, že se vztahoval i na alkohol z Carrefouru. Tyto produkty by se samozřejmě neměly konzumovat v restauraci, hale ani nikde jinde v otevřeném areálu hotelu, ale v pokoji. Každopádně to nebyla žádná nepříjemnost a obrovským plusem je, že v den odjezdu, když jsme měli večerní let, jsme si mohli nechat všechna zavazadla u recepční a užívat si hotelový areál včetně bazénů celý den. Skvělé! Doporučuji!
nedostatek
Stravarůzné chutné
Ubytovaniepohodlné pokoje, čisté
SlužbyOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







