Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2026
Dostali jsme ubytování v nejvyšším patře, myslím, že jsme nedostali a nezarezervovali pokoje, které byly zobrazeny na fotkách. Nejvyšší patro bylo venku. Snídaně se tam také podávala. Na snídani v šesti stupních jsme nebyli moc připraveni. Nabízená snídaně byla dostačující. Obsluha byla milá.
Dostali jsme ubytování v nejvyšším patře, myslím, že jsme nedostali a nezarezervovali pokoje, které byly zobrazeny na fotkách. Nejvyšší patro bylo venku. Snídaně se tam také podávala. Na snídani v šesti stupních jsme nebyli moc připraveni. Nabízená snídaně byla dostačující. Obsluha byla milá.
Snídaně byla dostačující.
UbytovanieV koupelně jsme málem zmrzli. Teplá voda přitekla asi po půl hodině. Ručníky měnily jen na požádání.
SlužbyLázně nebyly v Riadu, takže jsme je nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







