Vladimíra A.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 532 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základě 2 hodnocení)
29. najlepšie hodnotený z 104 hotelov v Maroko
Vladimíra A.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ladislav Kníže
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Byl jsem hodně zklamaný. Už na letišti po příletu na mě nikdo nečekal a po půl hodině jsem odjel taxíkem. Na transfer na letiště jsem poslední den také marně čekal. Zase jsem musel taxíkem. Zaplatil jsem dohromady 40 euro.
Byl jsem hodně zklamaný. Už na letišti po příletu na mě nikdo nečekal a po půl hodině jsem odjel taxíkem. Na transfer na letiště jsem poslední den také marně čekal. Zase jsem musel taxíkem. Zaplatil jsem dohromady 40 euro.
Měl jsem jenom snídani. Nic moc malý výběr.j jeden salám jeden sýr /trojúhelník/.,jogurt ,pečivo, káva, juice. Na čtyřhvězdičkový hotel hrozný. .
UbytovaniePokoj byl příjemný , pouze postel byla hodně tvrdá, bez prášku jsem neusnul. První návštěva pokojske byla po 5 dnech.
Až na úklid v pohodě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Vladimíra A.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ladislav Kníže
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Byl jsem hodně zklamaný. Už na letišti po příletu na mě nikdo nečekal a po půl hodině jsem odjel taxíkem. Na transfer na letiště jsem poslední den také marně čekal. Zase jsem musel taxíkem. Zaplatil jsem dohromady 40 euro.
Byl jsem hodně zklamaný. Už na letišti po příletu na mě nikdo nečekal a po půl hodině jsem odjel taxíkem. Na transfer na letiště jsem poslední den také marně čekal. Zase jsem musel taxíkem. Zaplatil jsem dohromady 40 euro.
Měl jsem jenom snídani. Nic moc malý výběr.j jeden salám jeden sýr /trojúhelník/.,jogurt ,pečivo, káva, juice. Na čtyřhvězdičkový hotel hrozný. .
UbytovaniePokoj byl příjemný , pouze postel byla hodně tvrdá, bez prášku jsem neusnul. První návštěva pokojske byla po 5 dnech.
Až na úklid v pohodě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.