Andrzej W.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2025
Hotel je moc pěkný, bazény jsou teplé, jedinou nevýhodou je absence vyhrazené kuřácké zóny ve všech venkovních prostorách, jak u barů, tak u lehátek, jsou tam popelníky a já jako nekuřák jsem se tam necítil dobře.
Hotel je moc pěkný, bazény jsou teplé, jedinou nevýhodou je absence vyhrazené kuřácké zóny ve všech venkovních prostorách, jak u barů, tak u lehátek, jsou tam popelníky a já jako nekuřák jsem se tam necítil dobře.
Pláž je 10 metrů od hotelu, čistá a má lehátka.
StravaZ tohoto hotelu neodejdete hladoví, jídla se podávají od 7:30 do půlnoci a vše je zahrnuto v ceně pobytu v celkem 4 restauracích a třech barech.
UbytovaniePokoje jsou velké a čisté, uklízejí se každý den, překvapilo mě, že minibar s lednicí je zcela zdarma a doplňuje se obden.
SlužbyAnimace pro děti i dospělé každý den, plus lázně, posilovna, krytý bazén a atmosférická hudba večer.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)

















