Iberostar Founty Beach Hodnotenie: 4/5
od 236 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 236 € za os.
od 542 € za os.
od 718 € za os.
od 631 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 34 hodnotení)
Veronika Chudá
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
První den příjezdu,když jsme se šli nadšeně na pláž podívat,byla to ta nejhorší pláž,kterou jsme kdy viděly.Všude špína,na zemi nebyl ani centimetry čistého místa,kde by se dalo sednout.Opravdu tragédie.Když se k tomu přičetlo první den né moc hezké počasí.Nebyly jsme z našeho výběru moc nadšení.Později nám bylo vysvětleno,že jelikož den kdy jsme přiletěly začal ramadán a tedy všichni obyvatele oslavovali a užívali si poslední víkend před ramadánem a tedy se všichni sjely na pláž,nepořádek jsme pochopily.Další dny už byla pláž uklizena a opravdu nádherná.Tak jak jsme se dočetli na internetu.
StravaJídlo je jedno z mála co v hotelu bylo opravdu vynikající. Obědy i večeře se měnily denně.
musím říct,že pokaždé když letíme na dovolenou od hotelu neočekáváme luxus.Přeci jedeme k moři a užívat si přírody,okolí a netrávit moc času na pokoji.Takže nikdy na hotel nemáme přehnané nároky.Ale pokoj v Maroku byl to nejhorší co jsme kdy zažily.Denně jsme zabíjely minimálně 2-3 šváby na pokoji.Hejna mravencu rozlezlých po celém pokoji .I když nám stačí málo, v tomto hotelu byly pokoje opravdu hodně škaredé. Možná i díky tomu,jsme se shodly s ostatními lidmi,co do hotelu přiletěly stejný termín,že Maroko nikdy více.
SlužbySlužby hotelu,byly dobré.Peníze Vám vymění,poradí vše co potřebujete.Vyřeší každý problém.
Jediné služby co byly špatné,byly služby delegátky.Delegátku jsme viděly jednou.A opravdu byla celkem k ničemu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Filip Hráček
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel je krásně koncipovaný – není to žádný moderní panelák na pláži, ale kaskádovitě posazený "hřeben" s řadami apartmánů. Každý apartmán je tedy v přízemí, má vlastní vchod, ale zároveň výhled na zeleň a nekouká nikomu do oken. Hotel byl postavený zřejmě někdy v 80. letech, tehdy byl dle všeho ultra-luxusní, dnes je (na naše nároky) "pouze" luxusní. Samozřejmě nechybí klimatizace, byť v Agadiru často není potřeba (počasí je i v létě příjemné – o Agadiru se v Maroku mluví jako o "městu s neustále zapnutou klimatizací"). Pokud nejíte každý den ve špičkových restauracích, budete stejně jako my nadšení i z kuchyně, kde dostanete příjemný kompromis mezi místní a evropskou kuchyní.
A tím se dostáváme k tomu, co mi na pobytu vadilo nejvíc: překvapivě to byli mnozí ostatní čeští turisté.
Místo, aby si užili možnosti se slunit za příjemného počasí, za velmi rozumnou cenu, v exotické zemi (ne "exotické" zemi, jakou zažijete, když pojedete do Tunisu do pětihvězdičkového hotelu), tak si pořád jen stěžovali, a to úplně na všechno. Nejdřív jim bylo moc horko, pak moc zima. Okamžitě hotel ohodnotili méně hvězdičkami, než jaké si přečetli na internetu. Vadilo jim, že se museli při příjezdu sami zaregistrovat do hotelu (což znamenalo podat vyplňený formulář a vzít si klíč od usmívající se recepční). Vadil jim ramadán, islámský svatý měsíc, který právě probíhal.
Patrně jim také vadilo, že na hotelu nevaří vepřo-knedlo-zelo.
Takovýmto zkušeným harcovníkům pěti-hvězdičkových hotelů doporučuji jezdit po zbytek života do Tunisu nebo Egypta, jestli vůbec opouštět klid a pohodlí Evropy (resp. Česka). Vždyť pokud vám opravdu jde o ležení u bazénu v luxusním hotelu a pití českého piva, na co proboha jezdit do Maroka?
Pro ostatní, kteří se nebojí zažít trochu něco nového – vřele doporučujeme.
Hotel je krásně koncipovaný – není to žádný moderní panelák na pláži, ale kaskádovitě posazený "hřeben" s řadami apartmánů. Každý apartmán je tedy v přízemí, má vlastní vchod, ale zároveň výhled na zeleň a nekouká nikomu do oken. Hotel byl postavený zřejmě někdy v 80. letech, tehdy byl dle všeho ultra-luxusní, dnes je (na naše nároky) "pouze" luxusní. Samozřejmě nechybí klimatizace, byť v Agadiru často není potřeba (počasí je i v létě příjemné – o Agadiru se v Maroku mluví jako o "městu s neustále zapnutou klimatizací"). Pokud nejíte každý den ve špičkových restauracích, budete stejně jako my nadšení i z kuchyně, kde dostanete příjemný kompromis mezi místní a evropskou kuchyní.
A tím se dostáváme k tomu, co mi na pobytu vadilo nejvíc: překvapivě to byli mnozí ostatní čeští turisté.
Místo, aby si užili možnosti se slunit za příjemného počasí, za velmi rozumnou cenu, v exotické zemi (ne "exotické" zemi, jakou zažijete, když pojedete do Tunisu do pětihvězdičkového hotelu), tak si pořád jen stěžovali, a to úplně na všechno. Nejdřív jim bylo moc horko, pak moc zima. Okamžitě hotel ohodnotili méně hvězdičkami, než jaké si přečetli na internetu. Vadilo jim, že se museli při příjezdu sami zaregistrovat do hotelu (což znamenalo podat vyplňený formulář a vzít si klíč od usmívající se recepční). Vadil jim ramadán, islámský svatý měsíc, který právě probíhal.
Patrně jim také vadilo, že na hotelu nevaří vepřo-knedlo-zelo.
Takovýmto zkušeným harcovníkům pěti-hvězdičkových hotelů doporučuji jezdit po zbytek života do Tunisu nebo Egypta, jestli vůbec opouštět klid a pohodlí Evropy (resp. Česka). Vždyť pokud vám opravdu jde o ležení u bazénu v luxusním hotelu a pití českého piva, na co proboha jezdit do Maroka?
Pro ostatní, kteří se nebojí zažít trochu něco nového – vřele doporučujeme.
Bola táto recenzia užitočná? (19) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Tomáš D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jitka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Oksana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Vladimír Lupínek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vzhledem k tomu,že nepatřím mezi náročné klienty,tak celkově hodnotím jako velmi dobré.
Vzhledem k tomu,že nepatřím mezi náročné klienty,tak celkově hodnotím jako velmi dobré.
opět bez větších připomínek-pouze někdy ta čistota na pláži,ale v souhrnu hodnotím kladně
StravaOsobně jsem si vždy vybral,takže hodnotím kladně-spokojenost
UbytovanieVelmi dobré,stačilo mi to,ale myslím,že lednička v tomto případě by tam mohla být
SlužbyBez problémů opět spokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...