Hotel Les Omayades

Hodnotenie: 4/5

Maroko, Agadir, Agadir

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Poloha

Hotel postavený v maurskom štýle sa nachádza len 5 minút od centra Agadiru a 800 metrov od pláže. Ponúka vonkajší bazén v záhrade, fitnes centrum a hammam. Na letisko Agadir dôjdete z hotela za 20 minút a na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné ​​parkovisko.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou a zmenárňou, dve reštaurácie a dva bary, spoločenská miestnosť a kaderníctvo. V areáli hotela je bazén s oddelenou časťou pre deti. Lehátka, slnečníky a osušky sú pri bazéne zadarmo.

Ubytovanie

K dispozícii sú prakticky zariadené, klimatizované (v prevádzke 3. 5. - 31. 10.) izby, ktoré majú kúpeľňu s vaňou a WC, telefón a SAT-TV. Každá izba má vlastný balkón alebo terasu. Na izbe je k dispozícii bezpečnostná schránka za poplatok (cca 25 MAD / deň). Na vyžiadanie je možné zaistiť detskú postieľku zadarmo.

Strava

Polpenzia zahŕňa raňajky formou bufetu a servírované večere. Hotel les Omayades má marockú reštauráciu pripravujúce tradičné jedlá a k dispozícii je aj bar s ponukou koktailov.

Služby

Hotel pre svojich hostí organizuje rôzne animačné programy, 1x za týždeň marocký večer. Pre deti je tu detské ihrisko a miniklub. Zdarma je k dispozícii plážový volejbal, stolný tenis, jednoduchšie fitness. Biliard, tenisové ihrisko s aj bez nočného osvetlenia, masáže, sauna a služby kúpeľného centra sú za poplatok. Cca 7 km od hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko Golf Club a cca 10 km 9-jamkové golfové ihrisko Municipal Golf Club.

Služby za poplatek

Stráženie detí, internet, konferenčné služby, požičovňa automobilov, a la carte reštaurácie, vodné športy na pláži.

Pláž

Široká pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza cca 800 m od hotela a je oddelená hlavnou cestou. Lehátka a slnečníky sú na pláži zadarmo.

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 2 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Detské ihrisko, Detský bazén Detské ihrisko áno
  • Tenis, Volejbal Tenis áno
  • Golf Golf áno
  • Fitness Fitness áno
  • Bar Bar áno
  • Domáce zvieratá povolené Domáce zvieratá povolené áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 34 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Veronika Chudá

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

První den příjezdu,když jsme se šli nadšeně na pláž podívat,byla to ta nejhorší pláž,kterou jsme kdy viděly.Všude špína,na zemi nebyl ani centimetry čistého místa,kde by se dalo sednout.Opravdu tragédie.Když se k tomu přičetlo první den né moc hezké počasí.Nebyly jsme z našeho výběru moc nadšení.Později nám bylo vysvětleno,že jelikož den kdy jsme přiletěly začal ramadán a tedy všichni obyvatele oslavovali a užívali si poslední víkend před ramadánem a tedy se všichni sjely na pláž,nepořádek jsme pochopily.Další dny už byla pláž uklizena a opravdu nádherná.Tak jak jsme se dočetli na internetu.

Strava

Jídlo je jedno z mála co v hotelu bylo opravdu vynikající. Obědy i večeře se měnily denně.

Ubytovanie

musím říct,že pokaždé když letíme na dovolenou od hotelu neočekáváme luxus.Přeci jedeme k moři a užívat si přírody,okolí a netrávit moc času na pokoji.Takže nikdy na hotel nemáme přehnané nároky.Ale pokoj v Maroku byl to nejhorší co jsme kdy zažily.Denně jsme zabíjely minimálně 2-3 šváby na pokoji.Hejna mravencu rozlezlých po celém pokoji .I když nám stačí málo, v tomto hotelu byly pokoje opravdu hodně škaredé. Možná i díky tomu,jsme se shodly s ostatními lidmi,co do hotelu přiletěly stejný termín,že Maroko nikdy více.

Služby

Služby hotelu,byly dobré.Peníze Vám vymění,poradí vše co potřebujete.Vyřeší každý problém.
Jediné služby co byly špatné,byly služby delegátky.Delegátku jsme viděly jednou.A opravdu byla celkem k ničemu.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)

Filip Hráček

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Hotel je krásně koncipovaný – není to žádný moderní panelák na pláži, ale kaskádovitě posazený "hřeben" s řadami apartmánů. Každý apartmán je tedy v přízemí, má vlastní vchod, ale zároveň výhled na zeleň a nekouká nikomu do oken. Hotel byl postavený zřejmě někdy v 80. letech, tehdy byl dle všeho ultra-luxusní, dnes je (na naše nároky) "pouze" luxusní. Samozřejmě nechybí klimatizace, byť v Agadiru často není potřeba (počasí je i v létě příjemné – o Agadiru se v Maroku mluví jako o "městu s neustále zapnutou klimatizací"). Pokud nejíte každý den ve špičkových restauracích, budete stejně jako my nadšení i z kuchyně, kde dostanete příjemný kompromis mezi místní a evropskou kuchyní.

A tím se dostáváme k tomu, co mi na pobytu vadilo nejvíc: překvapivě to byli mnozí ostatní čeští turisté.

Místo, aby si užili možnosti se slunit za příjemného počasí, za velmi rozumnou cenu, v exotické zemi (ne "exotické" zemi, jakou zažijete, když pojedete do Tunisu do pětihvězdičkového hotelu), tak si pořád jen stěžovali, a to úplně na všechno. Nejdřív jim bylo moc horko, pak moc zima. Okamžitě hotel ohodnotili méně hvězdičkami, než jaké si přečetli na internetu. Vadilo jim, že se museli při příjezdu sami zaregistrovat do hotelu (což znamenalo podat vyplňený formulář a vzít si klíč od usmívající se recepční). Vadil jim ramadán, islámský svatý měsíc, který právě probíhal.

Patrně jim také vadilo, že na hotelu nevaří vepřo-knedlo-zelo.

Takovýmto zkušeným harcovníkům pěti-hvězdičkových hotelů doporučuji jezdit po zbytek života do Tunisu nebo Egypta, jestli vůbec opouštět klid a pohodlí Evropy (resp. Česka). Vždyť pokud vám opravdu jde o ležení u bazénu v luxusním hotelu a pití českého piva, na co proboha jezdit do Maroka?

Pro ostatní, kteří se nebojí zažít trochu něco nového – vřele doporučujeme.

Hotel je krásně koncipovaný – není to žádný moderní panelák na pláži, ale kaskádovitě posazený "hřeben" s řadami apartmánů. Každý apartmán je tedy v přízemí, má vlastní vchod, ale zároveň výhled na zeleň a nekouká nikomu do oken. Hotel byl postavený zřejmě někdy v 80. letech, tehdy byl dle všeho ultra-luxusní, dnes je (na naše nároky) "pouze" luxusní. Samozřejmě nechybí klimatizace, byť v Agadiru často není potřeba (počasí je i v létě příjemné – o Agadiru se v Maroku mluví jako o "městu s neustále zapnutou klimatizací"). Pokud nejíte každý den ve špičkových restauracích, budete stejně jako my nadšení i z kuchyně, kde dostanete příjemný kompromis mezi místní a evropskou kuchyní.

A tím se dostáváme k tomu, co mi na pobytu vadilo nejvíc: překvapivě to byli mnozí ostatní čeští turisté.

Místo, aby si užili možnosti se slunit za příjemného počasí, za velmi rozumnou cenu, v exotické zemi (ne "exotické" zemi, jakou zažijete, když pojedete do Tunisu do pětihvězdičkového hotelu), tak si pořád jen stěžovali, a to úplně na všechno. Nejdřív jim bylo moc horko, pak moc zima. Okamžitě hotel ohodnotili méně hvězdičkami, než jaké si přečetli na internetu. Vadilo jim, že se museli při příjezdu sami zaregistrovat do hotelu (což znamenalo podat vyplňený formulář a vzít si klíč od usmívající se recepční). Vadil jim ramadán, islámský svatý měsíc, který právě probíhal.

Patrně jim také vadilo, že na hotelu nevaří vepřo-knedlo-zelo.

Takovýmto zkušeným harcovníkům pěti-hvězdičkových hotelů doporučuji jezdit po zbytek života do Tunisu nebo Egypta, jestli vůbec opouštět klid a pohodlí Evropy (resp. Česka). Vždyť pokud vám opravdu jde o ležení u bazénu v luxusním hotelu a pití českého piva, na co proboha jezdit do Maroka?

Pro ostatní, kteří se nebojí zažít trochu něco nového – vřele doporučujeme.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (19) (0)

Filtrovať recenzie

Anonym

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Tomáš D.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Jitka K.

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Oksana M.

Hodnotenie 3,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Vladimír Lupínek

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Vzhledem k tomu,že nepatřím mezi náročné klienty,tak celkově hodnotím jako velmi dobré.

Vzhledem k tomu,že nepatřím mezi náročné klienty,tak celkově hodnotím jako velmi dobré.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

opět bez větších připomínek-pouze někdy ta čistota na pláži,ale v souhrnu hodnotím kladně

Strava

Osobně jsem si vždy vybral,takže hodnotím kladně-spokojenost

Ubytovanie

Velmi dobré,stačilo mi to,ale myslím,že lednička v tomto případě by tam mohla být

Služby

Bez problémů opět spokojenost

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...