Iberostar Founty Beach Hodnotenie: 4/5
od 236 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 236 € za os.
od 542 € za os.
od 820 € za os.
od 367 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 6 hodnotení)
Ivan R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S hotelem v celkovém hodnocení spokojenost , nedostaky se najdou všude .
S hotelem v celkovém hodnocení spokojenost , nedostaky se najdou všude .
Pláž je vzdálena cca 800m a cca 150schodů což nám nevadilo jelikož jsme o tom věděli . Na pláži dostatek lehátek , slunečníků . Do oceánu byla vzdálenost i přes 200m daleko od lehátek ale dalo se . Obsazenost pláže byla šílená hlava na hlavě oceán uplně plný ,ale podle informací to bylo díky ramadánu . Celková spokojenost .
StravaStrava v pořádku vždy bylo dostatek jídla a hlavně dostatečný výběr . Spokojenost
UbytovanieVybavení zastaralé , klimatizace nefunguje na dotaz otevřou okno . Vzhledem k tomu že od oceánu fouká pořád vítr tak nám to až tak nevadilo. Byl problém s ručníky ráno je odnesou a dodají až odpoledne . dvakrát jsme o ně museli i žádat jelikož žádné neměli museli jsme čekat až je vyperou .
SlužbyBar na terase se zavíral v 19hod . což je poměrně brzo . Bar v budově byl malý na množství lidí v hotelu , bylo vněm dusno a zakouřeno a okna neustále zavřená . Byl neustálí problém s výtahy čekalo se 10min než dorazil a jeden byl poměrně často porouchaný záleží na osazenosti hotelu . Úklid na urovni destinace . Bazén v pořádku lehátka k dispozici a vždy dostatek včetně osušek . Personál hotelu příjemný - spokojenst .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Josef Davídek
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Ivan R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S hotelem v celkovém hodnocení spokojenost , nedostaky se najdou všude .
S hotelem v celkovém hodnocení spokojenost , nedostaky se najdou všude .
Pláž je vzdálena cca 800m a cca 150schodů což nám nevadilo jelikož jsme o tom věděli . Na pláži dostatek lehátek , slunečníků . Do oceánu byla vzdálenost i přes 200m daleko od lehátek ale dalo se . Obsazenost pláže byla šílená hlava na hlavě oceán uplně plný ,ale podle informací to bylo díky ramadánu . Celková spokojenost .
StravaStrava v pořádku vždy bylo dostatek jídla a hlavně dostatečný výběr . Spokojenost
UbytovanieVybavení zastaralé , klimatizace nefunguje na dotaz otevřou okno . Vzhledem k tomu že od oceánu fouká pořád vítr tak nám to až tak nevadilo. Byl problém s ručníky ráno je odnesou a dodají až odpoledne . dvakrát jsme o ně museli i žádat jelikož žádné neměli museli jsme čekat až je vyperou .
SlužbyBar na terase se zavíral v 19hod . což je poměrně brzo . Bar v budově byl malý na množství lidí v hotelu , bylo vněm dusno a zakouřeno a okna neustále zavřená . Byl neustálí problém s výtahy čekalo se 10min než dorazil a jeden byl poměrně často porouchaný záleží na osazenosti hotelu . Úklid na urovni destinace . Bazén v pořádku lehátka k dispozici a vždy dostatek včetně osušek . Personál hotelu příjemný - spokojenst .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Josef Davídek
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Nelly T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Špatný, špatný, špatný. Tento hotel je spíše hoStel a má tak maximálně 2*. Jedná se o 4* podvod. Utraťte své peníze lépe, nikoliv tady!!!!!
Špatný, špatný, špatný. Tento hotel je spíše hoStel a má tak maximálně 2*. Jedná se o 4* podvod. Utraťte své peníze lépe, nikoliv tady!!!!!
Od počátku jsem věděla, že hotel nabude na pláži a že je v docházkové vzdálenosti a musí se po schodech. Toto mi bylo řečeno a neměla jsem problem, bohužel mi nikdo neřekl, že na tu cestu-schody chodí místní na záchod. Takže strašný zápach. Pláž i moře plné odpadků.
StravaKaždý den to samé. Jednou byly krevety velikosti špendlíkové hlavičky, jinak pořád to samé.
UbytovaniePokoj neodpovídá obrázku cestovní kanceláře a když jsme chtěli lepší pokoj, bylo nám řečeno, že na něj nemáme nárok, neb cestovní kancelář lepší nezaplatila (alespoň jej inzerovala....). Peklo.
SlužbyNepříjemný znuděný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.