Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 552 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 120 hodnotení)
55. najlepšie hodnotený z 104 hotelov v Maroko
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Olga V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Filtrovať recenzie
Oleksandr C.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Upravené v súlade s Pravidlá
Zájezd hodnotíme jako neúspěšný. Organizace zájezdu ze strany *** agentury byla velmi špatná: všechno bylo ponecháno na poslední chvíli a rezident se v hotelu ani neukázal. Hotel působí dojmem, že dožívá své poslední dny.
Zájezd hodnotíme jako neúspěšný. Organizace zájezdu ze strany *** agentury byla velmi špatná: všechno bylo ponecháno na poslední chvíli a rezident se v hotelu ani neukázal. Hotel působí dojmem, že dožívá své poslední dny.
Pláž není uklizená, nejsou tam toalety ani šatny, umírněný názor
StravaJídla byla průměrná, výběr jídel byl velmi chudý a působilo to dojmem, že rozdávali až moc - sladkostí bylo málo a utráceli jen za kousky, talíře byly odštípnuté, takže se z nich nejídlo příjemně.
UbytovaniePokoje už dlouho potřebují rekonstrukci.
SlužbyÚklid byl povrchní; z ohlášených šesti barů byl otevřený pouze jeden a občerstvení nebylo vůbec žádné. Na drink se muselo čekat ve frontě u baru. Jediní, kdo se osvědčili, byli baviči, kteří si své peníze poctivě vydělali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (3)
Rafał W.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
V první řadě si uvědomte, že hotel je tříhvězdičkový. Každý, kdo očekává luxus, bude překvapen. Tento hotel má rozhodně za sebou své nejlepší dny a potřebuje rekonstrukci. Ale pro ty, kteří chtějí prozkoumávat okolí, nejen trávit čas v hotelu, je to dostačující. Vrátil bych se, ale je také třeba vybrat správný pokoj. Musel jsem změnit první pokoj, ale potom už to bylo v pořádku. Personál dělá vše pro to, aby se vypořádal s turisty, zejména s místními. Město je špinavé, taková je kultura v této části světa, všude je spousta odpadků. Buďte opatrní při přecházení ulice; chodci tam nemají žádná práva.
V první řadě si uvědomte, že hotel je tříhvězdičkový. Každý, kdo očekává luxus, bude překvapen. Tento hotel má rozhodně za sebou své nejlepší dny a potřebuje rekonstrukci. Ale pro ty, kteří chtějí prozkoumávat okolí, nejen trávit čas v hotelu, je to dostačující. Vrátil bych se, ale je také třeba vybrat správný pokoj. Musel jsem změnit první pokoj, ale potom už to bylo v pořádku. Personál dělá vše pro to, aby se vypořádal s turisty, zejména s místními. Město je špinavé, taková je kultura v této části světa, všude je spousta odpadků. Buďte opatrní při přecházení ulice; chodci tam nemají žádná práva.
Pláž je široká a má vyhrazený prostor pro hotelové hosty. Místní bohužel na pláži dělají hrozný nepořádek. Také stojí za to dávat pozor na děti, které si staví hrady z písku; místní hrají na pláži fotbal a ignorují „překážky“.
StravaJídlo je v pořádku; myslím, že si každý najde něco, co mu chutná. Rýže, pár těstovin, pár masových pokrmů a něco z místní kuchyně. Ale čistota je jiný příběh. Doporučuji si přinést vlastní kelímky; na místě jsou k dispozici pouze jednorázové plastové, které se opláchnou a vymění. Židle a stoly jsou obecně trochu lepkavé.
UbytovaniePokoj byl uklízen denně. Uklízečka nám každý den nosila vše, co jsme potřebovali. Teplá voda byla k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V pokoji se mohli vyskytovat mravenci. Ne všechny žárovky fungovaly, takže večer to bylo romantické.
SlužbyWi-Fi je k dispozici ve všech veřejných prostorách a fungovalo i v mém pokoji. Dobré nápoje připravované z originálních lihovin a nealkoholických nápojů. Bazény se čistí denně; během čištění je dokonce cítit chemikálie. Personál je ochotný, zdvořilý a tak dále.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Joanna P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Celkově je hotel velmi starý a zchátralý. Personál vymaloval pokoje, zábradlí atd. pouze dva dny před odjezdem. Z šesti restaurací byla otevřená pouze jedna, všude byla špína a bazén byl poházený nedopalky cigaret a použitými tampony. V pokoji se objevil i šváb. Určitě se tam nevrátím.
Celkově je hotel velmi starý a zchátralý. Personál vymaloval pokoje, zábradlí atd. pouze dva dny před odjezdem. Z šesti restaurací byla otevřená pouze jedna, všude byla špína a bazén byl poházený nedopalky cigaret a použitými tampony. V pokoji se objevil i šváb. Určitě se tam nevrátím.
Všude byla špína. Vyhrazená hotelová pláž však vynahradila všudypřítomný zápach, například močí.
StravaVelmi dobré, i když chyběly příbory a talíře, ovoce bylo příliš málo a výběr dortů prakticky žádný. Žádná zmrzlina ani svačiny pro děti nebo teenagery.
UbytovaniePrvní dvě noci jsme strávili ve špinavém pokoji. Spala s námi dcera, protože postel, kterou jsme dostali, byla úplně zničená. Poté, co nás přestěhovali do jiných, mírně zrekonstruovaných pokojů, se situace zlepšila, ale přítomnost švába nás dost odradila.
SlužbyRecepce velmi dobrá, úklid v pořádku, číšníci u baru hodnotím 2, protože pracovali za trest, obsluha v restauraci v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Magdalena W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025
Příjemná obsluha. Velký výběr jídel. Čistě. Ručníky vyměněny na vyžádání. Mínus: dlouhé čekání u baru u bazénu.
Příjemná obsluha. Velký výběr jídel. Čistě. Ručníky vyměněny na vyžádání. Mínus: dlouhé čekání u baru u bazénu.
Já ne
StravaVelký výběr, každý si něco najde. Ovoce je pro mě málo
UbytovanieČisté a pohodlné. Sprchový kout oddělený od WC. Horká voda
SlužbyRecepční je někdy milá, někdy jako loutka.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Agnieszka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2025
Účel cesty byl splněn – odpočinek a vyhřívání se na slunečních paprscích. Očekával jsem průměrné podmínky v hotelu a vyhnul jsem se zklamání.
Účel cesty byl splněn – odpočinek a vyhřívání se na slunečních paprscích. Očekával jsem průměrné podmínky v hotelu a vyhnul jsem se zklamání.
Pláž široká, písčitá, čistá. Vyhrazený prostor pro hotel s lehátky a slunečníky. To je velká vymoženost, plážoví prodavači do tohoto prostoru nevstupují a můžete si klidně lehnout. Pláž je vzdálená 5 minut chůze. Ručníky jsou k dispozici za zálohu.
StravaJídla byla bohatá a pestrá, kromě snídaně, která byla každý den stejná, ale dalo se sníst dost. Obědy a večeře zahrnují velký výběr jídel od pizzy, těstovin až po místní jídla. Chutné ryby, saláty, ovoce, dezerty. Ne vše bylo dobře dochucené, ale sůl, pepř, balzamikový ocet, vinný ocet a různé druhy olivového oleje byly k dostání a dochucovat se dalo dle libosti. Polévky nedoporučuji, jsou to rozmixované zeleninové zbytky, jednou byla polévka kyselá. Nápoje v malých jednorázových kelímcích.
UbytovanieSpecifický pokoj, přesto velmi atmosférický, s charakteristickým dekorem, typicky marockými barvami a dekoracemi. Čistá, i když ve sprše jsou usazeniny vodního kamene a plísně. Malý a skromně vybavený, žádné dveře neoddělují ložnici od koupelny. Záchod a sprchový kout jsou překryty dřevěnou přepážkou, nepříliš intimní. Postel je pohodlná. Na pokoji je TV a klimatizace. Trezor k dispozici za poplatek.
Personál hotelu byl velmi milý, hlavně animátoři a číšníci, usměvaví a ochotní. Slečny na recepci byly trochu flegmatické a obslužné obecně: servírky, uklízečky, recepční se zdály pomalé. Průměrné animace, nic zajímavého. WiFi pouze ve vybraných prostorách.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...