Velmi dobrá lokalita, blízko pláže, blízko města, velmi bezpečné. Obchody v areálu. Spousta bazénů. Další restaurace jednou za pobyt (marocká a italská). Celkově to pro mě bylo v pořádku, za rozumnou cenu. Strávil jsem týden na slunci v listopadu a to je nejdůležitější.
PlážPísek je měkký jako mouka. Pláž je obrovská a nádherná. Na pláži je spousta prodejců, ale nejsou dotěrní ani nepříjemní, i když si nic nekoupíte.
StravaJe tam spousta jídla, obrovský výběr – co se mě týče. Pro mé vybíravé čtyřleté dítě se ale snídaně omezila na cereálie s mlékem a nějakou palačinku a oběd na suchou bagetu nebo suchou rýži. Hranolky jsme měli během pobytu jen jednou a žádné svačiny jako pizza ani nic jiného se neobjevily. Těstoviny byly k obědu a večeři jiné: jedny v sýrové omáčce, jedny v rajčatové omáčce, jedny s koprem (a moje dítě má rádo jen suché). Polévky byly bez chuti. K snídani majitel připravil čerstvé omelety a každý si mohl vybrat, co k nim bude podávat.
UbytovaniePokud hledáte luxus, toto není místo pro vás. Pokoje nejsou luxusní, ale nejsou ani ve špatném stavu. Jediné, co mi vadilo, byly nezavíratelné balkonové dveře, ale bylo to bezpečné a nic hrozného se nestalo. Ručníky byly evidentně obnošené, protože byly trochu vybledlé. V pokoji není fén. Patrová postel – bála bych se tam jít.
SlužbyObchody v areálu, zanedbané hřiště, sportovní hřiště a minigolf. Směnárna a stanoviště taxi se nacházejí před budovou. Hotel se pyšní bujnou vegetací a spoustou koček. Hosté se mohou procházet po areálu. Hotel nemá výtah, vše je nutné nosit po schodech.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate