Velmi dobrý hotel na skvělém místě. Blízko centra města (asi 40 minut, pokud nespěcháte). Personál hotelu je velmi přátelský, empatický a profesionální. Na všech prohlídkách jsem slyšel tolik „děkování“ a nikdy jsem tohle všechno neslyšel za jeden den. „Šok a nevíra.“
PlážVeřejná pláž, skalnatá (to je kouzlo ostrova)
StravaTolik jídla a pití jsem ještě nikdy neviděl (včetně svateb)!!! Skvělé mořské plody, výborné ryby, maso, dezerty, ovoce - SKVĚLÉ, nápoje všeho druhu (včetně vody), což není tak samozřejmé!!!
UbytovaniePostele byly velmi pohodlné a obrovské, pokoj i koupelna měly vanu i sprchu. Teplá voda byla k dispozici během 10 sekund! Studené nápoje byly denně doplňovány v minibaru a byl z hotelu krásný výhled na oceán. Fantastické!
SlužbyPo check-inu vám recepční přinese zavazadla a na televizi vám ukáže uvítací zprávu (je to milé).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate