S ubytováním jsme byli celkem spokojeni, měli jsme pokoj v podkroví. Chyběla mi informace, že recepce se nachází v Thermál Kehida, vzhledem k jazykové bariéře bych lepší popis uvítala.
StravaMěli jsme polopenzi, která se podávala v Kehida Termál. Snídaně každý den stejné, ale každý si vybere. Večeře výběr ze cca 4 teplých jídel a samozřejmě sýry, klobásy, ovoce, zelenina atd. Vše nám moc chutnalo. V ceně večeře není pití, dá se dokoupit, jen obsluha je velmi pomalá a pokud dopijete nikoho to nezajímá, musíte si sami zajít na bar.
UbytovanieHertelendy House je moc pěkný apartmán, v podkroví není balkon a tudíž je problém, kam pověsit mokré plavky a ručníky. Jinak pokoje dostačující. Na nás moc měkké postele. Ve sklepě se nachází solárko, vířivka, sauna, kterou je nutno cca 20 min. před příchodem zapnout. Na pokoji základní vybavení - televize, lednice, klimatizace, sklenice, ručník, osušky, župany.
SlužbyHotel a celý areál není nejnovější a bylo by fajn do oprav zainvestovat. Chtěla jsem zajít do sauny, ale vůbec se mi tam nelíbilo. Nikdo nerespektoval bez plavkovou zónu, nenašla jsem prostěradla, celé prostředí na mě působilo dost zašle. Bazény byly skvělé, ačkoliv bylo v areálu spousta lidí, nebylo přeplněno, velký areál, spousta lehátek. Škoda , že ne vše funguje, za nás nefungoval jeden bazén a venkovní tobogán. Masáže jsem nevyužila, bylo obsazeno, tak nemohu hodnotit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate