Věra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělé. Byly jsme se tentokrát podívat v keramičce v Pécsi. Nádhera. Perfektní výklad a znalosti o historii i současné výrobě delegáta CK.
Skvělé. Byly jsme se tentokrát podívat v keramičce v Pécsi. Nádhera. Perfektní výklad a znalosti o historii i současné výrobě delegáta CK.
V pokoji č. 3.p. byly jen dva hrníčky na kafe, ale po požádání ubytovatelky ihned nám dodala i další větší na čaj.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)


