Ludmila C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná dovolená s přiměřenou cenou v super hotelu, kde služby byly naprosto profesionální. Nejvíce oceňuji prostorný pokoj, nejbohatší snídaně, které jsem kdy zažila, v našem termínu v dubnu i luxusně prázdné lázně dole v hotelu. Jediným mínusem je trochu vzdálenější poloha od úplného centra, ale to vynahradí 3x denně bezplatný transfer od hotelu nebo zastávka MHD přímo před hotelem.
Výborná dovolená s přiměřenou cenou v super hotelu, kde služby byly naprosto profesionální. Nejvíce oceňuji prostorný pokoj, nejbohatší snídaně, které jsem kdy zažila, v našem termínu v dubnu i luxusně prázdné lázně dole v hotelu. Jediným mínusem je trochu vzdálenější poloha od úplného centra, ale to vynahradí 3x denně bezplatný transfer od hotelu nebo zastávka MHD přímo před hotelem.
Bola táto recenzia užitočná? (12) (0)







